Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Ja ievērosi ātrumu, Baldones ielā tev uzsmaidīs

27.11.2020 0

Tie, kas ikdienā brauc pa Baldones ielu, noteikti būs piefiksējuši izmaiņas, kas joprojām turpinās šajā ielā.

Ja ievērosi ātrumu, Baldones ielā tev uzsmaidīs
FOTO: Anta Kļaveniece, Ineta Bramane

Šonedēļ tur ierīkotas ātruma kontroles ierīces, kas informē braucējus par braukšanas ātrumu saskaņā ar izvietotajām ātrumu ierobežojošām zīmēm.

Papildus fiksētajam ātrumam attiecīgi zaļā vai sarkanā krāsā uz ekrāna parādās arī smaidīga vai bēdīga sejiņa - tā vairāk orientēta uz mazajiem bērniem, kas varētu «palīdzēt» saviem steidzīgajiem vecākiem braukt lēnāk.

Baldones iela iekārtu izvietošanai ir izvēlēta, jo pa šo ielu pārvietojas daudz skolēnu. Tirgus izpētes rezultātā līgumu par kontroles ierīču ierīkošanu Iecavas novada pašvaldība noslēgusi ar SIA «Videoprojekts Baltija» par 11 979 eiro.

Lai vairotu skolēnos iemaņas, kas palīdz droši iekļauties satiksmē, pie Iecavas vidusskolas organizētajam veloprasmju apguves pulciņam iegādāts specializēts braukšanas
prasmju aprīkojums. To izgatavojis Iecavas uzņēmums SIA «TLM», kā arī iegādāti divi velosipēdi un četras ķiveres no SIA «Kanclers». Velopulciņa inventārs izmaksājis 1589,94 eiro.

Ātruma kontroles ierīces ierīkotas un veloprasmju pulciņa inventārs iegādāts pārrobežu projekta «Droša vide skolēniem un skolotājiem – kvalitatīvas izglītības pamats» (LLI-506; SAFE SCHOOL) ietvaros. Projekta finansējums Iecavas pašvaldībai ir 94 814,79 eiro, tajā skaitā ERAF finansējums - 80 592,57 eiro. Projekta kopējais finansējums ir 452 585,75 eiro, tajā skaitā ERAF finansējums - 384 697,86 eiro.

 

 

Ineta Bramane
Iecavas novada pašvaldības administrācijas Attīstības nodaļas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    27.11.2020
TWITTER
Iecavas novads
18 jan
Tuvojas nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma 2021.gadam izsūtīšana. Aicinām to saņemt elektroniski e-pas… https://t.co/4GLjDckRvV