Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Varēs saņemt par abonementu samaksāto naudu

02.12.2020 0

Tā kā ir pārtraukta «Iecavas Ziņu» abonēšana 2021. gadam, aicinām abonentus vērsties Iecavas novada pašvaldībā, lai saņemtu atpakaļ par abonementu samaksāto naudu.

Iesniegumā jānorāda, kā vēlaties naudu saņemt: ar pārskaitījumu (jānorāda norēķinu konts) vai pašvaldības kasē. Iesniegumu var ielikt dokumentu kastē pie ieejas pašvaldības administrācijā Skolas ielā 4-40, Iecavā, vai nosūtīt pa pastu vai uz e-pasta adresi dome@iecava.lv.

Iesnieguma veidlapa pieejama šeit un kasē tās darba laikā trešdienās.

Jau vēstīts, ka 2020. gada 18. novembrī stājās spēkā grozījumi likumā «Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem», saskaņā ar kuriem likuma 8. panta pirmā daļa ir papildināta un ir šādā redakcijā: «Tiesības dibināt un izdot masu informācijas līdzekļus ir juridiskajām un fiziskajām personām, kā arī personālsabiedrībām, izņemot pašvaldības un to iestādes.» 1. decembra ārkārtas domes sēdē deputāti lēma pārtraukt Iecavas novada pašvaldības laikraksta «Iecavas Ziņas» darbību, sākot ar 2020. gada 21. decembri, un no 2021. gada 1. janvāra izdot informatīvo izdevumu «Iecavas Ziņas». Informatīvais izdevums tiks izdots vienu reizi mēnesī.

Lapas informācija atjaunota:    03.12.2020
TWITTER
Iecavas novads
18 jan
Tuvojas nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma 2021.gadam izsūtīšana. Aicinām to saņemt elektroniski e-pas… https://t.co/4GLjDckRvV