Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Novada budžetu 2021.gadam plānots apstiprināt februāra sākumā

22.01.2021 0

Pašvaldības budžets jāiesniedz domei apstiprināšanai divu mēnešu laikā, kopš apstiprināts valsts budžets.

Iecavas novada pašvaldības 2021. gada darbībai nozīmīgāko dokumentu plānots apstiprināt februāra sākumā.

Ar domes priekšsēdētāja Aivara Mačeka 4. janvāra rīkojumu tika izveidota darba grupa novada pašvaldības 2021. gada budžeta projekta izskatīšanai. Darba grupa, kuras sastāvā ir septiņi domes deputāti un pieci administrācijas pārstāvji, janvārī intensīvi strādājusi divās attālinātajās sanāksmēs.

27.janvārī uz attālināto Finanšu komitejas sēdi, kurā diskutēs par budžeta projektu, tiks pieaicināti arī attiecīgo izpildinstitūciju vadītāji un budžeta līdzekļu pieprasījumu iesniedzēji, lai uzklausītu viņu redzējumu  plānoto vajadzību finansiālajam pamatojumam.

Pašvaldības administrācijas Finanšu nodaļas vadītāja Indra Latviete, kuras pienākumos ir apkopot visus finanšu datus, lai sagatavotu budžeta projektu iesniegšanai domes deputātiem apstiprināšanai, informē, ka darbs notiek salīdzinoši raiti un budžets tiks apstiprināts plānotajā termiņā.

Pašvaldības budžeta mērķis ir noteikt un pamatot, kāds līdzekļu apjoms tai nepieciešams ar likumu noteikto funkciju, uzdevumu un brīvprātīgo iniciatīvu izpildei periodā, kurā šie līdzekļi ir paredzēti. 

Līga Egle
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    22.01.2021
TWITTER
Iecavas novads
24 feb
Iepriecini savas dāmas Sieviešu dienā!❤️ https://t.co/z5nUk5ZJso