Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Daudzi paziņojumi par NĪN nesasniedz adresātus

17.02.2021 0

Iecavas novada pašvaldība ir izsūtījusi paziņojumus par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksu 2021.gadā, taču virkne nodokļu maksātāju paziņojumu nesaņem, jo adrese norādīta nepareizi.

Tā kā adresātam nav pastkastītes vai norādīta nepareiza adrese, Latvijas Pasts atdod atpakaļ daudzus papīra formātā izsūtītos paziņojumus. Aicinām iedzīvotājus apzināties, ka tādējādi resursi tiek nelietderīgi izšķiesti un informācijas aprite tiek kavēta. Varbūt tieši šobrīd jums visērtāk būtu pieteikties elektroniskai paziņojuma saņemšanai.

Saziņa ar pašvaldības administrācijas nodokļu inspektori Evitu Heidemani – rakstot e-pastā uz adresi evita.heidemane@iecava.lv vai zvanot 63941973.

Lūdzam NĪN maksātājus pārliecināties, vai paziņojuma saņemšanai norādīta pareizā adrese, kā arī ierīkot noteikumiem atbilstīgu pastkasti, ja tomēr vēlaties saņemt paziņojumu drukātā veidā.

Tāpat lūgums parūpēties un nokārtot mantojuma lietas, lai gadiem nav jāsūta paziņojumi miruša cilvēka radiniekiem.

Atgādinām, ka nekustamā īpašuma nodokli visērtāk ir nomaksāt attālināti  - internetbankā vai portālos www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.  Abos portālos pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai. Portālā www.epakalpojumi.lv iespējams veikt nomaksu arī par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem.

Aicinām iedzīvotājus NĪN samaksu veikt elektroniski, tomēr, ja šādas iespējas nav, tad klātienē maksājumus var veikt pašvaldības kasē Skolas ielā 4-40 Iecavā (ārkārtējās situācijas laikā - trešdienās plkst.14-17) vai jebkurā veikalā «Maxima» (plkst.8-10 un 20 –22).

Jāievēro, ka, norēķinoties veikalos «Maxima», kasiere noskenēs rēķina svītru kodu par kopējo izrakstīto summu, bet, ja klients vēlas rēķinu maksāt daļēji, par to lūgums pabrīdināt pirms maksājuma veikšanas. Komisijas maksa par rēķina apmaksu veikalos «Maxima» ir 50 centi.

Lapas informācija atjaunota:    18.02.2021
TWITTER
Iecavas novads
24 feb
Iepriecini savas dāmas Sieviešu dienā!❤️ https://t.co/z5nUk5ZJso