Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Rīgas ielā atjaunos asfalta segumu

28.04.2021 0

Jau no 5. maija uzņēmums SIA «Strabag» plāno uzsākt asfalta seguma atjaunošanas darbus Rīgas ielā, Iecavā. Iedzīvotājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, jo autotransporta plūsmu remontdarbu posmos regulēs luksofori un regulētāji, informē uzņēmuma būvdarbu vadītājs Arnis Teteris. 

Darbi notiks saskaņā ar VSIA «Latvijas Valsts ceļi» īstenoto projektu «Valsts galvenā autoceļa A7 Rīga-Bauska-Lietuvas robeža (Grenctāle) posma 42,852-44,796 km seguma atjaunošana». Paredzētais būvniecības laiks: 05.05.2021.–01.06.2021.

A. Teteris informē, ka līgumdarbu pamatā ir ceļa seguma atjaunošana 1944 metru garumā, nofrēzējot esošo segumu četru centimetru biezumā un ieklājot tikpat biezu dilumkārtu.

Būvdarbi tiks uzsākti ar tilta pār Iecavu remontu, atjaunojot hidroizolāciju un segumu. Paredzēta arī papildu ūdens atvades teknes izbūve pie tilta. Laika posms no 5. līdz 15. maijam; satiksmes plūsmas regulēšana - ar luksofora palīdzību (reversā kustība).

Laika posmā no 5. līdz 10. maijam notiks esošo aku vāku pazemināšana. Tas nepieciešams, lai veiktu esošā seguma nofrēzēšanu vidēji četru centimetru biezumā; iespējami lokāli satiksmes ierobežojumi.

Izlīdzinošā frēzēšana notiks laika posmā no 12. līdz 16. maijam, satiksmi regulējot regulētājiem (reversā kustība). Frēzēšana notiks dienas gaišajā laikā.

Pēc tam aku vāki tiks regulēti nofrēzētā seguma līmenī; plānoti lokāli satiksmes ierobežojumi.

Jaunas dilumkārtas ieklāšana paredzēta laika posmā no 20. līdz 24. maijam. Lielāka iespējamība, ka ieklāšana notiks vakara un nakts stundās no plkst. 20.00 līdz 2.00.

Iespējams, ka lineāro būvdarbu laikā (frēzēšana un asfalta ieklāšana) satiksmei tiks slēgti arī mazo ielu pieslēgumi pie Rīgas ielas, novirzot plūsmu pa citām ielām.

Pēc dilumkārtas izbūves tiks atjaunoti horizontālie apzīmējumi, uzstādītas jaunas ceļa zīmes.

Lapas informācija atjaunota:    28.04.2021