Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Rīgas ielā turpinās seguma atjaunošanas darbi

14.05.2021 0

Valsts autoceļu tīklā turpinās būvniecības sezona. Papildu laiks ceļā remontdarbu dēļ ir jāplāno, braucot cauri Iecavai, kur notiek Bauskas šosejas posma seguma atjaunošana.

Uz Bauskas šosejas (A7) Iecavā turpinās seguma atjaunošanas darbi (Rīgas ielā no 42,8 līdz 44,79. km) posmā no autoceļa Iecava–Stelpe–Stelpes šoseja (P92) līdz Upes ielai.

Satiksme tiek organizēta ar ceļazīmēm, vadstatņiem un pārvietojamiem ceļazīmju vairogiem, kā arī noteikts ātruma ierobežojums 50 km/h. Paredzami sastrēgumi dienas gaišajā laikā. Papildus tiks piesaistīti satiksmes regulētāji uz pamatceļa un pie lielākajiem pieslēgumiem.

Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks - 25 minūtes.

Aicinām autovadītājus būt uzmanīgiem, sekot līdzi ceļazīmēm un pēc iespējas izvēlēties citus maršrutus! Tiem, kas dodas Bauskas virzienā, remontdarbus ir iespējams apbraukt caur Vecumniekiem, savukārt tiem, kas dodas uz Lietuvu vai no Lietuvas, iesakām izmantot Jelgavas šoseju (A8) un robežu šķērsot Meitenē.

 

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot pa diennakts tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma Twitter un Facebook kontos.

VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs
Lapas informācija atjaunota:    14.05.2021