Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Asfalta ieklāšanas laikā Upes iela būs slēgta (papildināts)

16.07.2021 0

Pirmdien, 19. jūlijā, un arī otrdien, 20. jūlijā, satiksmei būs slēgta Upes iela, jo tur notiks seguma atjaunošanas darbi - tiks ieklāta karstā asfalta izlīdzinošā kārta, informē SIA «GP Holding» būvdarbu vadītājs Vilnis Paiders. 

Asfalta ieklāšanas laikā Upes iela būs slēgta (papildināts)

Kā iepriekš vēstīts, jau pagājušā gada augusta beigās, apsekojot Upes ielu, kur bija veikta ceļa seguma virsmas apstrāde, pašvaldības speciālisti konstatēja virkni nepilnību. Konstatēto nepilnību novēršana pērn nebija lietderīga, jo to kavēja šķembu segumam pielipušie dolomīta putekļi, tādēļ ar būvnieku tika panākta vienošanās par defektu novēršanas veidu un laiku lemt 2021. gada maijā.

Atbilstoši līguma nosacījumiem pašvaldība par nekvalitatīvi paveiktajiem darbiem pērn ieturēja samaksu 25 055,10 eiro (bez PVN). Šie finanšu līdzekļi tika iezīmēti novada 2021. gada budžetā, un tagad tiks izlietoti kvalitatīva seguma uzklāšanai.

Viens no risinājumiem bija noņemt pašreizējo šķembu kārtu un tās vietā izveidot jaunu, kvalitatīvu šķembu segumu, taču pašvaldība lēma par drošāku un ilgtspējīgāku variantu - uzklāt četru centimetru biezu asfalta kārtu.

Pamatojoties uz tirgus izpētes rezultātiem, Iecavas novada pašvaldība 28. jūnijā noslēdza līgumu ar SIA «GP Holding» par karstā asfalta izlīdzinošās kārtas būvniecību Upes ielā, Iecavā par kopējo līgumcenu ar PVN (21%) -11 258,31 eiro. Šī summa nosegs starpību, kas radusies, vienojoties par citu ielas seguma atjaunošanas veidu.

Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    19.07.2021