Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības darbu turpinās drošajā režīmā

12.10.2021 0

Lai apstādinātu Covid-19 infekcijas izplatības ātrumu, aMinistru kabineta rīkojumu Nr. 720 no 11. oktobra Latvijā uz trim mēnešiem izsludināta ārkārtējā situācija.

Ievērojot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 720, Bauskas novada pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības (izņemot MK rīkojumā Nr. 720 un MK noteikumos Nr. 662 noteiktās prasības atsevišķām nozarēm - bibliotēkas, izglītības iestādes, veselības aprūpes iestādes u.c.) pakalpojumus līdz 11.01.2022. sniegs tikai drošajā vidē, kas nozīmē:

klātienes pakalpojumi tiek sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta; 

klātienes pakalpojumus sniedz tikai tiem apmeklētājiem, kuriem ir derīgs Covid19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;

klātienes pakalpojumus sniedz tikai tie darbinieki, kuriem ir derīgs Covid19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

 

  • Visai sabiedrībai pakalpojumi tiek sniegti attālināti (telefoniski, elektroniski), kā arī izmantojot iestāžu pastkastes.

  • Detalizēta informācija par katras iestādes darbu sekos. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai.

 

  • Saistībā ar izmaiņām nozaru normatīvajā regulējumā var mainīties arī pašvaldības iestāžu darba organizācijas kārtība. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pašvaldības mājaslapā un sociālajos medijos.
Lapas informācija atjaunota:    12.10.2021