Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Te ir darbs: DzKS ūdenssaimniecības vadītāja amata vakance

10.05.2022 0

Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Dzīvokļu komunālā saimniecība”, reģ.Nr.43603016206, Edvarta Virzas ielā 21a, Iecavā, Bauskas novadā, LV-3913, izsludina pieteikšanos uz ūdenssaimniecības vadītāja amata vakanci uz nenoteiktu laiku.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • augstākā vai vidējā speciālā izglītība;
  • vismaz 2 (divu) gadu pieredze struktūrvienības vadītāja amatā;
  • vēlama pieredze valsts vai pašvaldību institūcijās;
  • labas zināšanas normatīvo aktu piemērošanā ūdenssaimniecības pakalpojumu jomā un administratīvajā darbā;
  • iemaņas kolektīva vadīšanā;
  • spēja patstāvīgi organizēt savu un pārziņā esošās struktūrvienības darbu;
  • prasme patstāvīgi un operatīvi pieņemt lēmumus un koordinēt veicamos darbus paaugstinātas intensitātes un ierobežota laika apstākļos;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas un vēlams krievu valodas zināšanas;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MC Oficce, par priekšrocību tiks uzskatītas iemaņas darbā Būvniecības informācijas sistēmā);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie darba pienākumi:

  • plānot, organizēt, vadīt un kontrolēt kapitālsabiedrības ūdenssaimniecības un kanalizācijas saimniecības darbu;
  • piedalīties struktūrvienības budžeta plānošanā un sagatavošanā, kā arī veikt tāmju izstrādāšanu;
  • nodrošināt ūdenssaimniecības pakalpojumu nepārtrauktu, kvalitatīvu darbību;
  • nodrošināt struktūrvienības kompetencē esošo normatīvo aktu izstrādi (noteikumi, nolikumi, atskaites, u.c.);
  • pēc  kapitālsabiedrības vadības norīkojuma, pārstāvēt sabiedrības intereses valsts  iestādēs, institūcijās un organizācijās atbilstoši kompetencei;
  • nodrošināt konsultāciju, viedokļu, skaidrojumu sniegšanu struktūrvienības kompetencē esošajos jautājumos;
  • noteikt pakļautībā esošo darbinieku pienākumus, individuālos mērķus, sasniedzamos rezultātus un novērtēt darbības rezultātus.

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt interesantu un atbildīgu darbu;
  • mēnešalgu no 1200 līdz 1500 EUR (bruto);
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • normālu darba laiku.

Pretendentam jāiesniedz:

  • motivētu pieteikuma vēstuli;
  • dzīves un darba gaitu aprakstu (Curriculum Vitae);
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • citu dokumentu kopijas (apliecības, sertifikātus), kuras pretendents uzskata par nepieciešamām (nozīmīgām).

Pieteikums jāiesniedz līdz 2022.gada 25.maijam, norādot “Pieteikums uz ūdenssaimniecības vadītaja amatu”, iesūtot dokumentus uz e-pasta adresi: andris.kalvans@iecavasdzks.lv, vai iesniedzot personīgi SIA “Dzīvokļu komunālā saimniecība” valdes loceklim, Edvarta Virzas ielā 21a, Iecavā, Bauskas novadā, iepriekš sazinoties pa tālruni 22304932.

Tālrunis uzziņām: 22301463 (Kārlis Ozoliņš, ūdenssaimniecības vadītājs).

Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vakanci, Jūs uzticat savus personas datus Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrībai SIA “Dzīvokļu komunālā saimniecība".

Lapas informācija atjaunota:    11.05.2022