Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Iecavas Jauniešu centrs aicina uz Zemes stundas spēli

16.03.2023 0

Šogad Zemes stunda norisināsies 25. martā plkst. 20.30, kad ikviens iedzīvotājs, pašvaldība, uzņēmums vai organizācija ir aicināti veltīt vienu stundu Zemei. Tas brīdis, kad cilvēki visā pasaulē simboliski izslēdz gaismas uz vienu stundu, lai kopā radītu retu vienotības brīdi, kas apvieno pasauli, izgaismojot dabas izzušanas un klimata krīzi globālā mērogā un iedvesmojot arī citus rīkoties un iestāties par steidzamām pārmaiņām.

Iecavas Jauniešu centrs aicina uz Zemes stundas spēli

Pasaulē šī akcija norisināsies 16. reizi, bet savukārt mēs, Iecavas Jauniešu centrs, atbalstām šo akciju jau sesto gadu pēc kārtas.

Iecavas Jauniešu centrs šogad Zemes stundu atzīmēs 24. marta vakarā. Pieturoties pie centra tradīcijām, aicinām šo laiku pavadīt aktīvi draugu vai ģimenes kompānijā un apmeklēt Zemes stundas spēli. Katrai komandai būs nepieciešamas ātras un izveicīgas kājas, ass prāts un, protams, veiksme. Bet ja kaut kā no tā visa pietrūkst – mēs visi kopā lieliski pavadīsim laiku!

Pasākumā var piedalīties jebkurš Iecavas un Iecavas pagasta iedzīvotājs vai viesis. Dalība pasākumā ir bez maksas. Šogad pasākuma dalībnieki tiks iedalīti divās grupās - draugu (jauktās jauniešu / pieaugušo) komandās (2-3 dalībnieki) un ģimenes komandās (2-5 dalībnieki).

Draugu komandas nosacījums - dalībnieku vecums vismaz 13 gadi (jauniešiem līdz 18 gadiem līdzi jāņem parakstīta vecāku atļauja). Ģimenes komandas nosacījums – vismaz viens pieaugušais un vismaz viens bērns ne vecāks par 13 gadiem.

Pasākuma norises laiks un vieta – 24. marta vakarā no plkst. 19.00 līdz 22.00 pie Iecavas Jauniešu centra, Grāfa laukumā 1.

Pēc spēles dalībnieki varēs cienāties ar gardu ugunskura zupu, dalīties piedzīvojumos un piedalīties diskusijās.

Vairāk informācijas – nolikumā.

 

Sandra Upelniece, Iecavas Jauniešu centra vadītāja

Ivars Jurbergs, Iecavas apvienības pārvaldes sporta organizators

Lapas informācija atjaunota:    16.03.2023