Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Joprojām risina krauķu problēmu Iecavā

05.07.2019 0

Dabas aizsardzības pārvalde ir lēmusi par četriem mēnešiem pagarināt termiņu, kurā tiks sniegta atbilde Iecavas novada domei.

10. jūnijā Iecavas novada dome Dabas aizsardzības pārvaldei nosūtīja vēstuli «Par krauķu problēmu Iecavā». Vēstulē tika izteikts lūgums sniegt iespējamos risinājumus problēmām, kuras rada krauķu Corvus frugilegus skaita pieaugums. Tika aprakstīts ligzdu nojaukšanas process - izmantojot sertificētu arboristu pakalpojumu, pie ligzdām aptuveni 20-25 metru augstumā nokļūstot ar pacēlāju un ligzdas mehāniski izjaucot. Taču šie pasākumi nav snieguši vēlamo rezultātu, un pašvaldība turpina saņemt Iecavas iedzīvotāju sūdzības.

Dabas aizsardzības pārvalde informē, ka ir nosūtījusi vēstuli Latvijas Ornitoloģijas biedrībai kā vadošajai nevalstiskajai organizācijai savvaļas putnu izpētē ar lūgumu sniegt ieteikumus šīs situācijas risināšanai. Papildus tam pārvalde lēmusi, ka atbildes sniegšanas termiņu pagarinās uz četriem mēnešiem no vēstules saņemšanas dienas, t.i., līdz 10.10.2019.

Lapas informācija atjaunota:    05.07.2019
TWITTER
Iecavas novads
16 jan
RT @CVK_zinas: ℹ️ Ir sākusies parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem. ✍️ Noskaidro…