Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Dzēš ugunsgrēku kaimiņu pagastā

19.08.2019 0

Naktī no svētdienas uz pirmdienu plkst. 01:59 Vecumnieku, Bauskas un Iecavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Bauskas novada Bārbeles pagastu, kur dega saimniecības ēka un divi koka šķūņi ar malku 140 m2 platībā.

Kad ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, saimniecības ēka un šķūņi jau dega ar atklātu liesmu un tiem bija iebrucis jumts. Dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka tuvākā ūdens ņemšanas vieta bija divu kilometru attālumā. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās 13 ugunsdzēsēji glābēji ar četrām autocisternām un Bārbeles Pašvaldības ugunsdzēsības formējums. Tie noslēdzās plkst. 06:04.

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 16.augusta plkst. 6.30 līdz 19.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 31 izsaukumu: 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem un vēl septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Viktorija Gribuste
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Zemgales reģionā
Lapas informācija atjaunota:    19.08.2019
TWITTER
Iecavas novads
16 jan
RT @CVK_zinas: ℹ️ Ir sākusies parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem. ✍️ Noskaidro…