Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Balso par «Ģimenei draudzīgāko pašvaldību 2019»!

10.10.2019 0

Līdz 4. novembrim tīmekļvietnē www.vietagimenei.lv ikviens ir aicināts nobalsot un izteikt viedokli par, viņaprāt, ģimenei draudzīgāko pašvaldību Latvijā. Informācija par Iecavas novadu atrodama šeit: https://www.vietagimenei.lv/pasvaldiba/iecavas-novads/.

Balso par «Ģimenei draudzīgāko pašvaldību 2019»!
FOTO: Publicitātes

Konkursa pirmajā kārtā tiks vērtēti administratīvie un dzimstības dati, tiks ņemts vērā iedzīvotāju vērtējums jeb individuālais balsojums par pašvaldību pakalpojumiem un pašvaldību līdzdalību konkursa informatīvajā kampaņā. Līdz 4. novembrim tīmekļvietnē www.vietagimenei.lv, autorizējoties ar sociālo tīklu kontiem vai e-pastu, iedzīvotāji var nobalsot par vairākām (līdz trīs) ģimenei draudzīgām pašvaldībām, kā arī novērtēt un sniegt savu viedokli vai priekšlikumus par pakalpojumiem ģimenēm ar bērniem attiecīgajās pašvaldībās.

Konkursa otrajai kārtai tiks nominētas piecas labākās pašvaldības katrā plānošanas reģionā (kopā 25 pašvaldības Latvijā). Vērtēšanas komisija iepazīsies ar katras pašvaldības konkursa 1. kārtas rezultātiem un izvērtēs arī papildus sniegto informāciju par katras pašvaldības nodrošinātajiem pakalpojumiem ģimenēm ar bērniem, tāpat arī izskatīs balsojuma ietvaros iedzīvotāju sniegtos komentārus, nepieciešamības gadījumā lūdzot pašvaldībām papildu informāciju.

Konkursa trešajai kārtai tiks nominētas divas pašvaldības katrā pašvaldību grupā ar augstāko punktu skaitu. Tādējādi vērtēšanas komisija klātienes vizītēs šī gada novembrī vērtēs desmit Latvijas labākās pašvaldības. Laureāti katrā grupā un papildu nominācijās tiks noteikti, pamatojoties uz Vērtēšanas komisijas lēmumu.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti decembrī svinīgā pasākumā. Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” rezultātā tiks noteiktas piecas ģimenēm draudzīgākās pašvaldības – pa vienai katrā no plānošanas reģioniem. Tās saņems naudas balvu 15 000,00 EUR apmērā. Tiks noteikta arī “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība Latvijā 2019”, kas iegūs naudas balvu 25 000,00 EUR apmērā.

Komisija var noteikt papildu nominācijas kādā no pakalpojumu grupām, kas tiks vērtētas konkursa ietvaros. Papildus naudas balvas nominācijās paredzētās vismaz 15 000,00 EUR apmērā. Piešķirtā naudas balva pašvaldībām būs jāizmanto ģimenēm ar bērniem atbalsta pasākumu un pakalpojumu nodrošināšanai vai ģimenēm ar bērniem piemērotas vides veidošanai 2020. gadā.

Konkursu rīko Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA). Plašāka informācija: www.vietagimenei.lv.

Lapas informācija atjaunota:    10.10.2019
TWITTER
Iecavas novads
20 jūl
❗️❗️❗️ Laika posmā līdz 31. jūlijam uz vienu diennakti būs slēgta satiksme pār tiltu pie Iecavas spirta rūpnīcas. Š… https://t.co/sKZOD4DKk4