Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Iecavas pasta nodaļa no 1.novembra ceturtdienās strādās līdz plkst.19

10.10.2019 0

Lai izzinātu klientu vēlmes un pakalpojumu pieprasījumu, Iecavas pasta nodaļa no 2019.gada 1.novembra līdz 31.decembrim strādās testa režīmā atbilstoši jaunam darbalaikam.

Ceturtdienās testa periodā nodaļas darbalaiks pagarināts par divām stundām, bet sestdienas noteiktas par brīvdienām, tādējādi nodrošinot sūtījumu ērtu saņemšanu strādājošajiem klientiem. Pamatojoties uz testa laikā iegūtajiem rezultātiem, tiks pieņemts lēmums, vai Iecavas pasta nodaļas darbalaiks šādā veidā jāmaina pastāvīgi.

Klientu pasta pakalpojumu izmantošanas paradumi Iecavas pasta nodaļā Rīgas ielā 12a liecina, ka darbdienu vakaros nodaļu apmeklē ievērojami vairāk klientu nekā sestdienās, kad klientu plūsma un ieņēmumu apjoms samazinās par aptuveni 80% salīdzinājumā ar darbdienām. Tāpēc Iecavas pasta nodaļai no 1.novembra līdz 31.decembrim testa režīmā tiek mainīts darbalaiks, lai izanalizētu pakalpojumu pieprasījumu un pieejamību, kas ļautu pieņemt lēmumu, vai šādu darbalaiku pēc testa perioda beigām noteikt pastāvīgi.

Testa periodā Iecavas pasta nodaļa strādās pirmdienās no plkst.8 līdz 18, otrdienās, trešdienās un piektdienās no plkst.8 līdz 17, savukārt ceturtdienās no plkst.8 līdz 19.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.

Vineta Danielsone
vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    10.10.2019
TWITTER
Iecavas novads
11 aug
#teirdarbs Informācija par aktuālajām pašvaldības iestāžu vakancēm - https://t.co/wQFfW4dUCH https://t.co/QwxQkMDUh4