Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Zog, brauc dzērumā un bojā spēļu automātus

06.11.2019 0

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē reģistrēti 94 notikumi. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 120 administratīvo pārkāpumu protokoli, no kuriem 50 - par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Atskaites periodā reģistrētas divas personas, kas sēdušās pie stūres alkohola reibumā.

Pavisam reģistrēti  astoņi  ceļu satiksmes negadījumi bez cietušajiem. Atskaites periodā reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.

Notikumi Iecavas novadā:

5. novembrī plkst. 8.15 saņemta informācija par zādzību Iecavas novada Raņķos. Atlaužot durvju piekaramo atslēgu, garnadži iekļuvuši garāžā un nozaguši vadus, prožektoru un citas mantas. Uzsākts kriminālprocess.    

5. novembrī plkst. 13.24 saņemta telefoniska informācija par to, ka Iecavas novada lauku apvidū kādās mājās izraisījies sadzīves konflikts ar bijušo mājas īpašnieku. Uz notikuma vietu izbraukusi Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas nodaļas ekipāža.

5. novembrī plkst. 19.58 saņemts izsaukums no spēļu zāles Iecavā, Rīgas ielā. Kāds zāles apmeklētājs, būdams alkohola reibumā, sabojājis divus spēļu automātus. 

5. novembrī plkst. 23.25 Iecavā, Puškina ielā, aizturēts 1983. gadā dzimis vīrietis, kurš vadīja automašīnu AUDI A6 AVANT, būdams alkohola reibumā (2,94 promiles) un bez autovadītāja apliecības. Uzsākts kriminālprocess.

6. novembrī plkst. 8.55 saņemts telefonisks ziņojums par to, ka Iecavas novada Rosmē grāvī iebraukusi automašīna VW PASSAT. Uz notikuma vietu izbrauca Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas nodaļas ekipāža, kas konstatēja, ka transportlīdzeklis nobraucis no ceļa braucamās daļas, personas tajā neatrodas un trešo personu manta nav bojāta.

6. novembrī plkst. 9.30 telefoniski ziņots par klaiņojošiem suņiem Iecavā, Rīgas un Edvarta Virzas ielas krustojumā. Informācija nodota Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas nodaļai.  

Arlita Dolgā
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciālista pienākumu izpildītāja
Lapas informācija atjaunota:    06.11.2019
TWITTER
Iecavas novads
02 nov
Just posted a photo https://t.co/ZKmxoXmBmL