Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Dienas centrā - jauna izstāde un lekcija par kultūras saknēm

05.12.2019 0

Dienas centrā ''Iecavnīca'' iekārtota Aivas Linkevičas akvareļu un apgleznota lina izstāde. Tā būs apskatāma līdz februārim centra darba laikā.

Aiva beigusi RLMV Tekstilmākslas nodaļu un LMA Latgales filiāles Pedagoģijas nodaļu. Pašlaik viņa strādā Bauskas BJC par tekstilmākslas pulciņa skolotāju. Iecavā vada gleznošanas nodarbības pieaugušajiem.

Akvareļglezniecība, kas mākslinieces darbos ir viegla, plūstoša un caurspīdīga, viņai iepatikusies studiju laikā, kad gleznošanu mācījis akvarelists Jānis Unda.

Aiva par sevi saka: “Šobrīd ir mans skaistākais laiks - jo varu gleznot. Gleznoju akvareļus un apgleznoju linu, kā arī citus dabīgus materiālus, aužu tautiskas jostas. Kad es to daru, laiks apstājas.’’

Savukārt 10.decembrī plkst.10.00 aicinām interesentus apmeklēt DR. oec., LU docenta, mūziķa un kultūras pētnieka Andreja Mūrnieka lekciju "Eiropas kultūras saknes".

Ilva Vansoviča
Dienas centra “Iecavnīca” sociālā darbiniece
Lapas informācija atjaunota:    05.12.2019
TWITTER
Iecavas novads
20 jūl
❗️❗️❗️ Laika posmā līdz 31. jūlijam uz vienu diennakti būs slēgta satiksme pār tiltu pie Iecavas spirta rūpnīcas. Š… https://t.co/sKZOD4DKk4