Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Veselības veicināšanas projektu noslēdz uztura seminārs

24.01.2020 0

Ar lielu atsaucību aizvadīta noslēdzošā lekcija par uzturu un veselīga ēdiena pagatavošanas meistarklase iecavniekiem, kuru vadīja SIA «Garuda Foods», piedaloties uztura speciālistei Dacei Strautniecei.

Veselības veicināšanas projektu noslēdz uztura seminārs
FOTO: no SIA «Garuda Foods» albuma

Pasākums norisinājās 18. janvārī Iecavas pamatskolas viesmīlīgajās telpās. Pasākuma dalībnieki varēja konsultēties ar uztura speciālisti un saņemt informatīvos materiālus par veselīgu uzturu.

Dalībnieces pateicās par lielisko iespēju apmeklēt veselīga dzīvesveida nodarbības un īpašu paldies sacīja Garudas komandai, kas iepazīstināja ar plašo garšvielu klāstu un to ietekmi uz cilvēka organismu. Vairākas dalībnieces atzina, ka veselīgās receptes tagad ir daļa no ģimenes ikdienas maltītēm. Atzinīgi tika novērtēta izsmeļošā informācija par garšvielu savietojamību un produktu veselīgajām īpašībām. Ēdiena kopīga gatavošana rada pozitīvu sajūtu un nostiprina zināšanas, secināja dalībnieces un izteica vēlmi, lai  šādas nodarbības notiktu biežāk.

Savukārt Garudas komanda saka lielu paldies kuplajai Iecavas grupai, kas pēdējā nodarbībā sevi nodēvēja par «Iecavas Gardēžiem», par izrādīto interesi un entuziasmu, apmeklējot veselīga uztura meistarklases: «Jūs bijāt labākā grupa, ar ko esam strādājuši. Jūsu interese un vēlme uzzināt veselīgu ēdienu pagatavošanas nianses arī mums lika augt un domāt, ko interesantu un jaunu katru reizi varam piedāvāt jūsu garšas kārpiņām. Ticam un zinām, ka iegūtās zināšanas izmantosiet savā ikdienas ēdienkartē! Uz tikšanos jaunās meistarklasēs!»

Projekta īstenošanas gaitā trīs gadu periodā notikuši seši pasākumi, kuros uztura speciālists stāstījis par veselīga uztura pamatprincipiem un gatavoti dažādi veselīgi ēdieni.

Pasākumu organizēja Iecavas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA «Garuda Foods» Eiropas Sociālā fonda projekta SAM 9.2.4.2. «Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei» projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/038 «Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Iecavas novadā» ietvaros.

Sintija Kalēja
novada pašvaldības administrācijas projektu vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    27.01.2020
TWITTER
Iecavas novads
19 sep
👉 Atbalsti savējos, nobalso par energoefektīvu ēku Iecavas novadā - privātmāju “Liepalejas”! https://t.co/RqWYY0prgE