Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Iecavā sāks daudzdzīvokļu māju kāpņu telpu dezinfekciju

24.03.2020 0

Lai mazinātu «Covid-19» infekcijas izplatīšanās riskus, SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS) savā apsaimniekošanā esošajās daudzdzīvokļu mājās uzsāks kāpņu telpu dezinfekciju. Dažās mājās DzKS darbinieki to veiks jau rīt, 25. martā, tuvāko dienu laikā pakāpeniski aptverot arī pārējās.

Tiek plānots, ka reizi dienā ar speciālo dezinfekcijas līdzekli, kuru pašvaldībai sagādājis uzņēmums AS «Balticovo», tiks apstrādātas kāpņu margas, ārējo un iekšdurvju rokturi, lifti un kodu atslēgas, informē DzKS valdes loceklis Juris Jundulis.

Pastkastītes un dzīvokļu durvis ir privātīpašums, tādēļ tās ar dezinfekcijas līdzekli netiks apstrādātas. Tāpat lūdzam iedzīvotājus kāpņu telpās neuzglabāt priekšmetus, kas varētu traucēt uzkopšanai, piemēram, velosipēdus un bērnu ratus. 

Daudzdzīvokļu mājas, kuras nav DzKS apsaimniekošanā, līdzekli kāpņu telpu dezinficēšanai DzKS varēs saņemt, sākot no nākamās nedēļas. Aicinām sekot līdzi informācijai!

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» klientu apkalpošanas speciālisti pa tālruni 63942800.

Diāna Goldmane
Lapas informācija atjaunota:    24.03.2020