Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Iecavas novadā savākti 64 kubikmetri atkritumu

20.05.2020 0

Pagājušās nedēļas nogalē notikušajā Lielajā talkā Iecavas novada iedzīvotāji savākuši aptuveni 48 m3 atkritumu, bet pirms tam, aprīlī un maija sākumā, savākti vēl 16 m3, informēja pašvaldības dārzkopības speciāliste Sarmīte Avota.

«Aktīvākie talkotāji šogad bija biedrība «Velo Iecava», kuras pārstāvji uzkopa ceļmalas Iecavas novadā, Marina Koļesova, kura katru gadu talko Dimzukalnā, viesu nams «Pircmāja» Dzimtmisas pusē, Reinis Rupulis, kurš kopā ar mednieku kolektīvu darbojās Zālītes pusē, Iecavas Evaņģēliski luteriskā baznīca, Baiba Šulca, kura organizēja Ģedules upītes krastu sakopšanu, un Andris Kopeika, kurš talkoja Dievdārziņā.

Liels paldies arī Zorģu, Rosmes, Upeskrastu, Tāmu, Audrupu un citiem novada iedzīvotājiem, kuri talkoja individuāli. Piemēram, daži ar atkritumu maisu rokā devās pastaigā pa sev iecienītu maršrutu un pa ceļam lasīja atkritumus. Man ir prieks par ikvienu cilvēku, kurš padara apkārtējo vidi sakoptāku,» pateicīga ir S. Avota. «Dažādi atkritumi Iecavas novadā regulāri tiek vākti visa gada garumā, ne tikai Lielās talkas dienā. Protams, žēl, ka īsu mirkli pēc talkas dažviet sakoptajās vietās parādījušies jauni atkritumi. Ir cilvēki, kuri nenovērtē citu darbu un tikai gaida, kad kāds viņu atkritumus savāks. Taču man tāpat ir prieks, ka, neraugoties uz ne īpaši labvēlīgajiem laikapstākļiem un valstī spēkā esošajiem ierobežojumiem, iedzīvotāji izrādīja iniciatīvu un vēlējās Lielajā talkā piedalīties.»

Uz tikšanos šī gada 19. septembrī Pasaules talkā!

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    20.05.2020
TWITTER
Iecavas novads
28 mai
Iecavas centrā, teritorijā starp daudzdzīvokļu ēkām, izveidota jauna atpūtas zona rotaļām un sportiskajām aktivitāt… https://t.co/tPwDQqmebG