Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Projektu noslēgs ar izstādi

07.08.2020 0

Ar izstādi Iecavas kultūras namā noslēgsies biedrības «Iecavas sieviešu klubs «Liepas»» realizētais un Iecavas novada domes atbalstītais NVO projekts «Iecavā uzzied ne tikai dārzi, arī keramika».

Projektu noslēgs ar izstādi

Izstāde notiks 16. augustā no plkst. 9.00 līdz 15.00. Izstādes laikā pirmajiem 20 apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās rotu darināšanā no māla. Izstādes laikā interesentiem būs iespēja māla izstrādājumus arī iegādāties.

Projekta gaitā keramiķes Zandas Priednieces vadībā divas pieaugušo grupas, kopskaitā 24 novada iedzīvotāji, piedaloties radošajās darbnīcās, apguva keramikas izstrādājumu veidošanas prasmes, darināja māla traukus ar ziedu un augu rakstiem. Pasniedzējas Aivas Linkevičas vadībā viena 12 dalībnieku grupa veidoja arī linu auduma sedziņas ar ziedu un augu rakstiem.

Projekta dalībnieki ar lielu interesi piedalījās melnā cepļa atvēršanā Ropažos pie pasniedzējas Zandas Priednieces. Daļu darbu dalībnieki apstrādāja ar glazūrām, veidojot krāsainus keramikas darbus, kurus apdedzināja Iecavas novada lauku mājās «Rinkas». Projekta dalībnieku prieks par māla pikuča pārtapšanu skaistā un krāsainā traukā bija liels. Interese par keramikas izstrādājumu veidošanu projekta dalībniekos ir iesēta, un projektā uzsāktās iniciatīvas jau turpinās.

Astrīda Vītola
projekta vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    07.08.2020
TWITTER
Iecavas novads
15 sep
#teirdarbs Iecavas pamatskolā - pavāra vakance. Zini kādu pretendentu? https://t.co/V6YubLu71m