Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Norisinās Nacionālo bruņoto spēku militāro mācību cikls «Namejs 2020»

18.09.2020 0

Nacionālo bruņoto spēku militāro mācību cikls «Namejs 2020» Zemessardzes 1. Rīgas brigādes atbildības teritorijā – Rīgā, Jūrmalā, Babītes, Olaines, Mārupes, Ķekavas, Baldones, Iecavas, Vecumnieku, Bauskas, Stopiņu, Salaspils, Garkalnes, Carnikavas, Ādažu, Ropažu un Rundāles novados - notiks no 21. līdz 27. septembrim.

Norisinās Nacionālo bruņoto spēku militāro mācību cikls «Namejs 2020»

Jau ziņots, ka no 15. augusta līdz 4. oktobrim, visā Latvijā norisinās Nacionālo bruņoto spēku militāro mācību cikls «Namejs 2020», lai pārbaudītu un pilnveidotu vienību gatavību izvērsties valsts aizsardzības uzdevumu izpildei kā patstāvīgi tā arī kolektīvās aizsardzības sistēmas ietvaros. 

Militāro mācību cikla «Namejs 2020» uzdevumi ir izvērtēt un pilnveidot Bruņoto spēku komandvadības sistēmu, stiprināt sadarbību starp vienībām,  Iekšlietu ministrijas struktūrām un pašvaldībām, pārbaudīt un pilnveidot apgādes jautājumus, kā arī pārbaudīt un pilnveidot gaisa un sauszemes operāciju integrācijas procedūras.

Atrodot mācību vietās nezināmas izcelsmes priekšmetus, tos aizliegts aiztikt un pārvietot! Informācija par īpašumu sakopšanu pēc mācībām - pa tālr. 27886232.

Sestdien, 19. septembrī, Bauskā, Uzvaras ielā 1 no plkst. 10 līdz plkst. 15 militāro mācību cikla «Namejs 2020» ietvaros notiks militārās tehnikas un ekipējuma izstāde.

Pasākumā piedalīsies NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupa un Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde, Zemessardzes 1. Rīgas brigādes 53. Kājnieku bataljons un Jaunsardze. Interesenti varēs apūkot vienību ieročus, ekipējumu un militāro tehniku, tostarp tanku «Leopard 2».

Pasākuma laikā varēs uzzināt par dienesta iespējām Nacionālajos bruņotajos spēkos un tikties ar karavīriem.

Pasākuma laikā būs pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi.

           

Lapas informācija atjaunota:    18.09.2020
TWITTER
Iecavas novads
28 okt
⭐️Lai iemirdzas jaunas zvaigznes! Konkurss jauniešiem «Iecavas novada Gada jaunietis» atgriežas. ⭐️Vairāk lasi… https://t.co/Hy2ykAKWOm