Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Izcēlies ugunsgrēks ražošanas uzņēmumā (papildināts)

28.10.2020 0

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 27. oktobra plkst. 6.30 līdz 28. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus: vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Izcēlies ugunsgrēks ražošanas uzņēmumā (papildināts)
FOTO: Anta Kļaveniece

Papildināts ar pēdējo rindkopu.

Vakar plkst. 11.28 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Baldones ielu Iecavā, kur ražošanas uzņēmumā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāva ēkas jumts 20 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās pieci cilvēki. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 13.41. Tajos piedalījās 14 ugunsdzēsēji glābēji no Bauskas, Iecavas, Baldones un Vecumnieku ugunsdzēsēji glābēji.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 28 izsaukumus: 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, no tiem divu meža ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet divi izsaukumi bija maldinājumi, ziņo Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

SIA ''I.S.D.'' valdes priekšsēdētājs E.Dzerelis informē Iecavas novada pašvaldību, ka uzņēmuma teritorijā Baldones ielā 2, noliktavā Nr.2, denaturētā spirta cauruļvadu demontāžas darbu laikā izcēlies ugunsgrēks. Ugunsgrēks bija neliels un ātri tika likvidēts. Sakarā ar rekonstrukciju  uzņēmumā pašlaik netiek veikta saimnieciskā darbība. Cietušo nav. Kaitējums videi nav nodarīts. Ugunsgrēka rezultātā daļēji bojāts jumta pārsegums apmēram 10 m2 platībā.

Lapas informācija atjaunota:    28.10.2020