Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Dala atkārtoti lietojamas higiēniskās sejas maskas

19.11.2020 0

Iecavas novada Sociālais dienests ir uzsācis bezmaksas aizsargmasku izsniegšanu personām, kurām piešķirts trūcīgā vai maznodrošinātā statuss, kā arī personām, kuras ir mājas aprūpē.

Dala atkārtoti lietojamas higiēniskās sejas maskas

Maskas var saņemt Sociālajā dienestā Dzirnavu ielā 1, Iecavā, vai personas dzīvesvietā (attiecas uz personām mājas aprūpē).

Divslāņu maskas, kas testētas 30 mazgāšanas reizēm, izsniedz pret parakstu. Persona maskas var saņemt visiem savas mājsaimniecības iedzīvotājiem. Pagaidām katrai personai tiek izsniegta viena maska. Pašreiz Iecavas novadā ir 76 trūcīgas personas, 175 maznodrošinātie un 42 personas mājas aprūpē.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību un nepieciešamību sabiedriskās vietās obligāti valkāt mutes un deguna aizsegu, pašvaldībām tiek izdalīti individuālie aizsarglīdzekļi – higiēniskās sejas maskas, kuras paredzētas mazaizsargātām personām. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) apkopojis 36 sadarbības teritoriju civilās aizsardzības komisiju (CAK) apgādes koordinatoru iesniegto informāciju un Labklājības ministrijas ziņas par pašvaldībām nepieciešamo higiēnisko sejas masku skaitu, informē Agrita Vītola no VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas. Lai nodrošinātu visu nepieciešamo masku skaitu, piegāde turpināsies arī decembrī.

Maskas apraksts - šeit.

Lapas informācija atjaunota:    17.11.2020