Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz vairākiem ceļu satiksmes negadījumiem

13.01.2021 0

Laika posmā no 12.janvāra plkst. 6.30 līdz 13.janvāra plkst. 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 10 izsaukumus: vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

Plkst. 11.50 VUGD saņēma informāciju, ka Iecavas novadā uz autoceļa Rīga - Bauska ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka grāvī uz sāniem atrodas smagā automašīna un no tās abām degvielas bākām notiek noplūde. Vispirms noplūde tika novērsta no vienas degvielas bākas, savukārt noplūdi no otras bākas varēja novērst tikai pēc tās demontēšanas, kas bija sarežģīts un laikietilpīgs darbs. Informācija par notikušo tika paziņota arī Valsts vides dienestam, kura pārstāvis strādāja notikuma vietā. Negadījuma likvidācijas darbus veica pieci Bauskas un Iecavas ugunsdzēsēji glābēji, darbs noslēdzās plkst. 15.09.

VUGD aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem uz ceļiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa segumam atbilstošu ātrumu. Ja ir noticis ceļu satiksmes negadījums un nepieciešama operatīvo dienestu palīdzība, nekavējoties zvaniet 112!

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 37 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, no tiem viena meža ugunsgrēka dzēšanu,  22 uz glābšanas darbiem, bet seši izsaukumi bija maldinājumi.

Viktorija Gribuste
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore
Lapas informācija atjaunota:    13.01.2021
TWITTER
Iecavas novads
18 jan
Tuvojas nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma 2021.gadam izsūtīšana. Aicinām to saņemt elektroniski e-pas… https://t.co/4GLjDckRvV