Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Pašvaldība tuvākajā laikā uzstādīs drošības ‘’barjeru’’ Iecavas parka kalna pakājēs

13.01.2021 0

Lai ziemas aktīvā atpūta sagādā prieku, atceries par drošību uz kalna.

Ir uzkritis pirmais noturīgais sniegs, un Iecavas parks ir vieta, kur vietējie bērni steidz baudīt šo ziemas ‘’balvu’’, laižoties lejā no kalna ar visiem iespējamajiem braucamajiem. Modernāki ir aprīkoti ar bremzēm, bet liela daļa izmanto veco labo metodi – visparastāko plēvi, kas nodrošina pienācīgu ātrumu, traucoties lejā. Daļai no braucējiem gadās uzšļūkt uz ceļa braucamās daļas vai pat pārbraukt tai pāri un apstāties pirms upes.

 Lai ziemas prieku baudīšana būtu drošāka, pašvaldība tuvākajā laikā kalna lejas daļā novietos siena ruļļus, tādējādi pasargājot ikvienu no tā, lai nenokļūtu uz ceļa braucamās daļas.

Atceries! Katram pašam ir jāuzņemas pilna atbildība par savu veselību un dzīvību! Savukārt par mazāko bērnu drošību uz kalna atbildīgi ir vecāki.

Gribam arī atgādināt, ka īpaši riskanta ir atrašanās uz aizsalušām ūdenstilpēm ziemas laikā. Nepieciešams nopietni aprunāties ar bērnu, izskaidrojot to, kāpēc nedrīkst kāpt uz aizsalušām upēm, ezeriem un dīķiem, kad apstākļi tam nav piemēroti, un tuvumā nav neviena pieaugušā, kas bērnus varētu pieskatīt.

Līga Egle
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    13.01.2021
TWITTER
Iecavas novads
18 jan
Tuvojas nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma 2021.gadam izsūtīšana. Aicinām to saņemt elektroniski e-pas… https://t.co/4GLjDckRvV