Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Slimnīcu pārslodzes dēļ pavasari sagaidīsim ar drošības pasākumiem un ierobežojumiem

20.01.2021 0

Otrdien, 19. janvārī, Ministru kabinets vienojās, ka vēl tuvākajos mēnešos būs nepieciešami nozīmīgi drošības pasākumi un ierobežojumi, lai tiektos uz mērķi – samazināt saslimstību ar Covid-19.

Rādītājs, kas būtu jāsasniedz, visiem rūpīgi un atbildīgi ievērojot drošības pasākumus, ir - kumulatīvo jauno infekcijas gadījumu skaits divās nedēļās nepārsniedz 200. Pašlaik tas ir 669, līdz ar to mazināt drošības pasākumus un ierobežojumus diemžēl nav iespējams, pēc Ministru kabineta ārkārtas un Krīzes vadības padomes kopsēdes 19.janvārī informē Reinis Grāvītis, Ministru kabineta preses sekretārs.

Detalizētus lēmumus par ierobežojumiem plānots pieņemt 21.janvāra Ministru kabineta sēdē.

Kopsēdē nolemts, ka līdz 7.februārim tiek saglabāti visi līdz šim noteiktie ierobežojumi un no pirmdienas, 25. janvāra, arī 1-4.klašu skolēniem mācības uz laiku notiks attālināti, tādējādi mēģinot maksimāli samazināt Covid-19 izplatību. 

Šonedēļ Izglītības un zinātnes ministrija un Valsts izglītības satura centrs  sadarbībā ar izglītības iestādēm un ekspertiem organizēs skaidrojošus vebinārus pedagogiem un vecākiem par attālinātā  mācību procesa organizēšanu un atbalstu mazāko klašu skolēniem attālināto mācību laikā. Ceturtdien, 21. janvārī, plkst. 11.00 notiks vebinārs skolotājiem, bet piektdien, 22.janvārī, plkst. 15.00 – vecākiem. Vebināriem būs iespēja sekot līdzi IZM Facebook vietnē.

Lapas informācija atjaunota:    20.01.2021
TWITTER
Iecavas novads
24 feb
Iepriecini savas dāmas Sieviešu dienā!❤️ https://t.co/z5nUk5ZJso