Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

VUGD pasniedz apbalvojumus

17.05.2021 0

Atzīmējot Ugunsdzēsības Latvijā 156.gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, šonedēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes (ZRB) amatpersonām un vairākiem iedzīvotājiem tiek pasniegti VUGD apbalvojumi.

VUGD pasniedz apbalvojumus
FOTO: VUGD: Iecavas postenī apbalvojumu saņēmis vada komandiera vietnieks Aivars Andreika

Ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu apbalvots Iecavas posteņa vada komandiera vietnieks Arnolds Usāns.

 

Ar VUGD III pakāpes apbalvojuma zīmi „Par priekšzīmīgu dienestu” apbalvots Bauskas daļas Iecavas posteņa ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs) Uģis Jaunzems.

 

Ar VUGD “Goda rakstu” apbalvoti: Bauskas daļas Iecavas posteņa vada komandiera vietnieks Andris Purviņš un ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs) Artūrs Sinkēvičs.

 

Par drosmīgu un varonīgu rīcību, glābjot cilvēka dzīvību Iecavas novadā, VUGD “Pateicība” izteikta Iecavas novada iedzīvotājam Mihailam Naumenko. 2021. gada 11.janvāra vakarā M.Naumenko vienstāva daudzdzīvokļu mājā sajuta dūmus. Piezvanījis uz 112, viņš gāja skatīties sadūmojuma iemeslu. Konstatējot, ka sadūmojums nāk no kaimiņa dzīvokļa, viņš paraustīja rokturi un, secinot, ka durvis nav aizslēgtas, gāja iekšā. Ieraugot, ka telpā ir spēcīgs sadūmojums, bet kaimiņš atrodas gultā, kas novietota blakus krāsnij, viņš vispirms kaimiņu izvilka no dzīvokļa svaigā gaisā un pēc tam nodzēsa no krāsns izkritušās, degošās malkas pagales. Lai mazinātu sadūmojumu, M.Naumenko atvēra dzīvokļa logus un durvis.

 

VUGD Zemgales reģiona brigades “Pateicība” izteikta Bauskas daļas Iecavas posteņa ugunsdzēsējam glābējam Mārim Rāzmanim.

 

VUGD ar lepnumu un gandarījumu sveic visus apbalvotos – paldies par jūsu darbu un ieguldījumu Latvijas drošības stiprināšanā!

Viktorija Gribuste
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore
Lapas informācija atjaunota:    17.05.2021