Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Uzlauž pirts durvis un nozog vairākas alkohola pudeles

22.07.2021 0

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī saņemta informācija par 8 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums.

Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 26 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā viens par velosipēda un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums bez fiziski cietušām personām.

Kā liecina sākotnējā informācija, 21. jūlijā Bauskas novada Iecavas pagastā tika konstatēts, ka ir uzlauztas pirts durvis un nozagtas vairākas alkohola pudeles par kopējo summu 31,17 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

21. jūlijā Bauskas novada Stelpes pagastā vīrietis vadīja automašīnu „Fiat Alfa”, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 2,36 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, un vīrietim apturētas tranportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

21. jūlijā Bauskas novada Valles pagastā vīrietis vadīja velosipēdu, esot alkohola reibumā. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Dace Kalniņa
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    22.07.2021