Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Sākts kriminālprocess par auto vadīšanu alkohola reibumā

10.01.2022 0

10. janvārī Iecavā, Sporta ielā, vīrietis vadīja automašīnu „BMW 320”, būdams 2,08 promiļu reibumā, kā arī bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

7. janvārī Iecavā, Baldones ielā, vīrietis vadīja automašīnu „Mercedes-Benz Vito” un nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošai automašīnai „Audi A6”, kā rezultātā notika sadursme. Negadījumā nav fiziski cietušu personu. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

8. janvārī Bauskas novada Iecavas pagastā vīrietis vadīja transportlīdzekli „Iveco Stralis” sakabē ar puspiekabi, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā automašīnas vadītājs guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Laikā no 6. līdz 7. janvārim Bauskas novada Gailīšu pagastā tika sabojāta transportlīdzekļa „Volkswagen Golf” degvielas sistēma, kā rezultātā notika 25 litru dīzeļdegvielas noplūde. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess. 

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī saņemta informācija par 8 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 7 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 2 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. 

Dace Kalniņa
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    10.01.2022