Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Sākti administratīvo pārkāpumu procesi par ceļu satiksmes negadījumiem

18.01.2022 0

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī saņemta informācija par 14 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. 

Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti pieci administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā ir cietušas trīs personas.   

Kā liecina sākotnējā informācija, 17. janvārī Bauskas novada Iecavas pagastā uz autoceļa Rīga–Bauska 45. kilometrā vīrietis vadīja autobusu „Mercedes–Benz” un zaudēja tā vadāmību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas. Ceļu satiksmes negadījumā tika bojāta brauktuves aizsargbarjera un transportlīdzeklis. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

17. janvārī ap pulksten 15.30 Bauskas novada Codes pagastā uz autoceļa Rīga–Bauska 59. kilometrā (aptuveni 7 kilometrus pirms Bauskas) spēcīga sānu vēja rezultātā satiksmes autobuss „Setra” pa apledojušu ceļu noslīdēja no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā traumas guva trīs personas, kuras mediķi nogādāja ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

17 janvārī Bauskas novada Brunavas pagastā notika sadursme starp kravas transportlīdzekļiem „Volvo HF” un „Mercedes-Benz”. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process. 

Dace Kalniņa
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    18.01.2022