Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Zemgales reģiona NVO aicina pulcēties gada lielākajā pasākumā

27.07.2022 0

Zemgales NVO Forums norisināsies 5. un 6.augustā Dobelē.

Šī gada foruma tēma - "Kā būt radošam un jēgpilniem?" un sniegt maksimālo pievienoto vērtību ar savu ikdienas darbu. Tādēļ notiks dažādas tematiskās meistarklases Latvijas vadošo ekspertu vadībā.

Piemēram, par sociālo ietekmi stāstīs uzņēmuma “Ligero” dibinātāja, viena no TOP 100 sociālajām uzņēmējām Eiropā - Liene Reine - Miteva, par ilgtspējību organizācijā pieredzē dalīsies “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” vadītāja Dace Helmane. Par radošumu, idejām un kur rast finansējumu lokāliem un starptautiskiem pasākumiem, stāstīs Kultūras ministrijas un dažādu fondu pārstāvji. Savukārt par neparastām situācijām un radošumu iedvesmas stundās dalīsies gan ielu mākslinieki, kultūras menedžeri, jaunieši, gan sabiedrībā zināmas izklaides industrijas zvaigznes,

Foruma dalībniekiem būs iespēja satikties ar desmitiem organizāciju pārstāvjiem no visas Zemgales, analizēt savus veiksmes un neveiksmes stāstus, kā arī diskutēt par aktuālo ar dažādu nozaru vadošajiem ekspertiem.

Tie, kuri vēlas izzināt, kā NVO sektorā ieviest radošumu, bet savas idejas padarīt par tādām, kas nes reālu sociālo ietekmi un pārmaiņas Latvijā vai pasaulē, aicināti pieteikties elektroniski https://ej.uz/NVO_vasaras_forums līdz 1. augustam vai sūtot e-pastu uz info@zemgalei.lv, vai zvanot 29802373. Pasākums ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

 

Programmā iekļauti arī dažādi notikumi, tostarp aktīva darbošanās Dobeles pilsētvidē. Būs iespēja arī atveldzēt spēkus un tikties ar iedvesmojošām personībām Latvijā!

Pasākums notiks vienā no Latvijas modernākajām koncertzālēm – Dobeles mūzikas skolas koncertzālē “Zinta”. Nakšņošana Dobelē un kopīgi organizēts transports tiks apmaksāts.


Vairāk info: https://zemgalei.lv/lv/zinas/aicinam-pieteikties-zemgales-nvo-vasaras-forumam-2022-/, kā arī sociālajos tīklos.

 

"Zemgales NVO vasaras forumu" organizē Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību un Kultūras un mākslas centru “Nātre”

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Uldis Dūmiņš
Zemgales NVO centra valdes priekšsēdētājs
Lapas informācija atjaunota:    27.07.2022