Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Sākts kriminālprocess par malkas zādzību

22.09.2022 0

No 20. līdz 21. septembrim Iecavas pagastā, sabojājot šķūnīša durvis, no palīgēkas tika nozagti četri maisi ar malku 12 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess. 

21. septembrī Bauskas novada Codes pagastā vīrietis vadīja automašīnu „BMW X5” ar ātrumu 114 km/h pie atļautā maksimālā braukšanas ātruma 70 km/h. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots naudas sods 80 eiro.

22. septembrī Bauskas novada Skaistkalnes pagastā vīrietis vadīja transportlīdzekli „Volvo FH12” un, būdams neuzmanīgs, uzbrauca uz ceļa braucamās daļas nokritušam kokam. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā reģistrēti 17 administratīvie pārkāpumi, tai skaitā astoņi par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām.

Dace Kalniņa
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    22.09.2022