Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Notriec velosipēda vadītāju

29.09.2022 0

28. septembrī Iecavā 2001. gadā dzimis jaunietis vadīja automašīnu „Volvo V70” un Tirgus un Skolas ielas krustojumā neievēroja ceļazīmes „Dodiet ceļu” prasības, kā rezultātā notrieca velosipēda vadītāju. 

Pēc ceļu satiksmes negadījuma autovadītājs atstāja notikuma vietu un par notikušo neziņoja policijai, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību. Policijā sākti divi administratīvo pārkāpumu procesi.

27. septembrī Bauskas iecirknī vērsās sieviete, kura sociālajā vietnē „Facebook” sadaļā „Marketplace” 20. septembrī sazinājās ar kādu vīrieti, kurš solīja piegādāt apkures granulas. Darījums tika noslēgts, izmanotojot Facebook Messenger saziņas aplikāciju, un sieviete uz Citadeles bankas kontu Latvijā pārskaitīja 590 eiro. Solītā prece līdz šim brīdim nav piegādāta, kā arī samaksātā nauda netiek atgriezta. Policijā par krāpšanu sākts kriminālprocess.

27. septembrī Bauskas novada Vecsaules pagastā vīrietis vadīja automašīnu „Volkswagen Sharan”, būdams 2,57 promiļu reibumā. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

28. septembrī Bauskā no Uzvaras ielas tika nozagts skrejritenis „Strike Lux Gold Chrom”. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

28. septembrī Bauskas iecirknī vērsās vīrietis, kurš veicis darījumus kriptovalūtas tirgū, un, izmantojot uzticēšanos, viņam izkrāpti 20 000 eiro. Policijā par krāpšanu sākts kriminālprocess.

 

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī saņemta informācija par astoņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā reģistrēti 13 administratīvie pārkāpumi, tai skaitā viens par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām.

Dace Kalniņa
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    29.09.2022