Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Iecavniecēm jauns starts un jauni rekordi Sieviešu futbola 1.līgā

14.05.2019 0

Neskatoties uz to, ka Iecavas stadionā šosezon vēl nav aizvadīta neviena oficiāla futbola spēle, apvienotā komanda FK Iecava/FK Jelgava jau nospēlējusi divas spēles Sieviešu futbola 1. līgā, kuras notika FK Jelgava sporta bāzē.

Iecavniecēm jauns starts un jauni rekordi Sieviešu futbola 1.līgā
FOTO: Rolands Linejs

Arī šogad iecavnieces apvienojušās ar kaimiņienēm no Jelgavas un startējušas ar kopīgu nosaukumu, bet pirms sezonas sākuma komandai pievienojušās arī piecas FS Metta spēlētājas. Šādu sastāvu pirms sezonas izdevās pārbaudīt spēlēs pret komandām, kas piedalās augstākajā divīzijā, likumsakarīgi piedzīvojot zaudējumu 2:4 pret FK Olaine (vārti: N. Tihomirova un A. Tauriņa) un 0:4 pret BFC Daugavpils.

Neskatoties uz to, ka pirmā oficiālā spēle pret Rēzeknes novada BJSS noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu rezultātu (0:0), sezonas sākums ir veiksmīgāks nekā pērn, jo otrajā spēlē tika svinēta uzvara ar 3:0 pret FK Laidze/Talsu NSS un komanda turpina bezzaudējumu sēriju. Spēlē pret talsiniecēm ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Emīlija Druviņa, kurai pie pirmajiem vārtiem asistēja Abita Tauriņa, bet vēl vienus vārtus pēc Patrīcijas Sideres piespēles guva Monta Ščucka. Šajā spēlē Monta Ščucka kļuva par visjaunāko komandas vārtu guvēju (13 gadi 172 dienas) un pārspēja Emīlijas Druviņas 2017. gada rekordu (13 gadi 311 dienas). Savukārt Patrīcija Brazauska kļuva par otro jaunāko spēlētāju komandā (13 gadi 77 dienas). Tomēr paliek nepārspēts rekords, kuru 2017. gadā 23. aprīlī uzstādīja Katrīna Casno (12 gadi 197 dienas), nomainot Abitu Tauriņu, tieši spēlē pret Talsu komandu, kura arī toreiz notika Jelgavā.

Savu pirmo šīs sezonas mājas spēli Iecavas stadionā FK Iecava/FK Jelgava aizvadīs šo svētdien, 19. maijā, plkst. 14.00, kad Sieviešu futbola kausa spēlē uzņems Rēzeknes novada BJSS. Vēl viena spēle šomēnes notiks 24. maijā plkst. 19.30 pret Cēsis/FK Priekuļi.

FK Iecava/FK Jelgava komanda aicina līdzjutējus tribīnēs un cer uz kuplu atbalstu mājas spēlēs.

Jevgēnijs Gedertsons
komandas treneris
Lapas informācija atjaunota:    14.05.2019
TWITTER
Iecavas novads
05 jūn
No trešdienas, 10.jūnija, SIA „Dzīvokļu komunālā saimniecība” (DzKS) kase atsāks apmeklētāju apkalpošanu klātienē.… https://t.co/SPGg7m4Iar