Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Iecavnieks startē Pasaules čempionātā

10.07.2019 0

Novadnieks Dainis Upelnieks šonedēļ atgriezies no Pasaules čempionāta stenda šaušanā, kurš norisinājās Itālijas pilsētā Lonato del Garda. Pasaules čempionāta posmā pavisam piedalījās 86 valstu pārstāvji, tostarp seši dalībnieki no Latvijas.

Iecavnieks startē Pasaules čempionātā
FOTO: no sportista albuma

Attēlā: Dainis ar savu treneri no Čehijas - Leošu Hlavačeku Lonato šautuvē.

Sacensības apaļā stenda disciplīnā vīriešiem notika 5. un 6. jūlijā, un tajās piedalījās 130 dalībnieki. Pirmajā sacensību dienā Dainis ieguva 73 no 75 iespējamajiem punktiem un ierindojās 9. vietā. Sacensību otrā diena iesākās lieliski, jo vēl viena perfekta sērijā ļāva Dainim pacelties uz augsto 4. vietu, taču noslēdzošajā sērijā tika pieļautas divas kļūdas, kas lika nokrist uz 25. vietu, kopā sakrājot 121 no 125 iespējamajiem punktiem. Dainis atklāj, ka, neskatoties uz pēdējo ne pārāk veiksmīgo sēriju, šī ir pirmā reize šāda veida sacensībās, kur viņš ir sasniedzis tik augstu rezultātu. Šāvējs izpildījis arī starptautiskā sporta meistara normatīvu.

Nākamais starts būs augusta vidū Somijā, kur notiks nākamais Pasaules kausa posms stenda šaušanā un tiks sadalītas divas vietas uz Olimpiskajām spēlēm, kas arī ir Daiņa mērķis.

Monta Zaumane
Lapas informācija atjaunota:    10.07.2019
TWITTER
Iecavas novads
02 jūl
Turpinot ieguldīt arvien jaunās tehnoloģijās un uzņēmuma attīstībā, olu un olu produktu ražotājs AS «Balticovo» 1.… https://t.co/R2LNm0aMZu