Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Aizrautība aizved līdz čempiona titulam

15.07.2019 0

Sestdien, 13. jūlijā, «Kendama Baltic Open» kendamas sacensībās, kas norisinājās Ghetto Games festivāla ietvaros, viduslīmeņa (Intermediate) grupā 1. vietu izcīnījis iecavnieks, 13 gadus vecais Alberts Karelis.

Aizrautība aizved līdz čempiona titulam

Jau kādu laiku kendama ir kļuvusi par Alberta ikdienas aizraušanos, un puiša vēlme piedalīties sacensībās bija tik liela, ka viņš viens pats pēc pieciem no rīta ar sabiedrisko transportu devās uz Ventspili. Jau pēc piedzīvotā viņš noteikti var teikt, ka bija vērts agri celties un tik tālu braukt!

Alberts kā kendamas čempionāta Intermediate grupas uzvarētājs ieguva viena gada līgumu un tiesības pārstāvēt KEKE komandu. «Ke Ke Kendama» ir vienīgā Latvijas kompānija, kas rūpējas par šīs spēles attīstību Latvijā, organizējot kendamas turnīrus Latvijas teritorijā, kā arī prezentē to visiem, kam ir interese par šo produktu. 

Piektdien un sestdien, 12. un 13. jūlijā, Ventspilī norisinājās Ghetto Games festivāls, kurā jau septīto gadu tika noskaidroti labākie un veiksmīgākie ekstrēmo sporta veidu pārstāvji - TheRolling inline skrituļslidošanā, «VANS Latvija» skeitbordā, «RIPOT.LV Scooter freestyle», «Kendama Latvija Open» kendama sacensības, Ghetto Dance ielu dejās, Baltijas čempionātā ielu vingrošanā, ielu motociklu «Ghetto Stunt» finālsacensībās, kā arī Ghetto Football turnīrā, Ghetto Basket satellite turnīrā, un slam-dunk konkursā, kurā piedalījās labākie Latvijas basketbolisti.

Festivālu noslēdza hip hop koncerts uz Lielā laukuma skatuves ar Fanya, beirak, Minay, rolands če & xantikvariāts, Edavārdi, Latgalīšu Reps, Ozols un Singapūras Satīns.

Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    15.07.2019
TWITTER
Iecavas novads
16 jan
RT @CVK_zinas: ℹ️ Ir sākusies parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem. ✍️ Noskaidro…