Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Aizvada treniņu kopā ar Linardu Jaunzemu un Dāvi Geku

31.07.2019 0

No 24. līdz 30. jūlijam Vallē mācību treniņu nometni trenera Voldemāra Pāruma vadībā aizvadīja 14 sporta skolas «Dartija» jaunie basketbolisti.  

Aizvada treniņu kopā ar Linardu Jaunzemu un Dāvi Geku

Nometnes pēdējā dienā dalībniekus gaidīja jauks pārsteigums – treniņu un arī sportisku konkursu bija ieradušies vadīt bijušie sporta skolas audzēkņi - Linards Jaunzems, kurš nesen kļuvis par BK «Ventspils» spēlētāju, bet pirms tam bija viens Latvijas Universitātes komandas vadošajiem spēlētājiem, un Dāvis Geks, kurš šosezon spēlēs Lietuvas BC «Siauliai», bet pirms tam divas sezonas pārstāvēja Spānijas otrās spēcīgākās līgas vienību Ovjedo «Union Financiera».

Veiksmīgākie konkursa dalībnieki saņēma dāvanā Linarda un Dāvja sporta kreklus, un tas bija lielisks stimuls pacensties un parādīt savas prasmes. «Dažs labs skrēja tik ātri, kā līdz šim nekad to nebija darījis,» komentē V. Pārums. «Trenera ieteikumi un prasības ir viens, bet īstu basketbolistu klātbūtne – tas ir pavisam, kas atšķirīgs. Jaunajiem basketbolistiem bija pavisam cits stimuls censties.»

 

Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    31.07.2019
TWITTER
Iecavas novads
16 jan
RT @CVK_zinas: ℹ️ Ir sākusies parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem. ✍️ Noskaidro…