Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

«Delfin Basket» turnīrā izcīna 2. vietu

05.08.2019 0

5. augustā ar sudraba medaļām no starptautiskā basketbola turnīra «Delfin Basket» atgriezās sporta skolas «Dartija» 2008. gadā dzimušie basketbolisti un viņu treneris Vilnis Gailums.

«Delfin Basket» turnīrā izcīna 2. vietu
FOTO: K. Mediņš

Turnīrs no 2. līdz 4. augustam jau 32. reizi norisinājās Somijas pilsētā Tamperē, šoreiz pulcējot 230 komandas no dažādām valstīm. Latviju sporta pasākumā pārstāvēja arī divas komandas no Salacgrīvas un pa vienai no Limbažiem un Bauskas.

2008. gadā dzimušo zēnu grupā pavisam startēja astoņas komandas. Aizvadot savstarpējās spēles, iecavnieki kļuva par savas apakšgrupas līderiem, bet finālā piekāpās komandai «EBT» no Helsinkiem, ierindojoties 2. vietā.

Komandas finālspēles vērtīgākā spēlētāja titulu (MVP) turnīra organizatori piešķīra Emīlam Ādminim-Mediņam (attēlā). Komandā vēl spēlēja: Mārcis Mežajevs, Emīls Antonovičs, Markuss Jānis Pavilons, Gvido Filipsons, Tomass Līrums, Daniels Kalniņš, Sandijs Sinkēvičs, Nikolass Jaunzems, Gusts Ziemelis un Kārlis Pužs.

Puišu treneris Vilnis Gailums teic paldies šoferim Aigaram Indriķim, vecākiem Sarmītei Līrumai, Oksanai Jaunzemai un Kristapam Mediņam par līdzi braukšanu un bērnu pieskatīšanu, sporta skolai «Dartija» un Iecavas pašvaldībai par finansiālo atbalstu.      

Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    05.08.2019
TWITTER
Iecavas novads
26 feb
Lieliska iespēja paklausīties klavierspēli! 🎵 https://t.co/VVVxjWunDD