Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Iecavnieks Latvijas izlases sastāvā izcīna čempiona titulu

07.08.2019 0

Latvijas U-16 jauniešu futbola izlase 29. jūlijā Maldīvu salās notiekošā UEFA Assist starptautiskā turnīra finālmačā ar rezultātu 6:0 apspēlēja vienaudžus no Butānas un nopelnīja čempionu titulu.

Iecavnieks Latvijas izlases sastāvā izcīna čempiona titulu
FOTO: Ar ceturto numuru Jēkabs Māris Šusts

Uz Latvijas U-16 izlasi bija izsaukti 20 spēlētāji no septiņiem Latvijas klubiem, tostarp iecavnieks Jēkabs Māris Šusts, kurš aizsarga pozīcijā spēlē futbola skolas «Metta» komandā.

Iespēju piedalīties šādā turnīrā Latvija ieguva pēc Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) uzaicinājuma. Latvijas komandai tika nodrošināts pilnībā apmaksāts ceļš uz turnīru un uzturēšanās Maldīvu salās.

Pirmajā grupas spēlē Latvijas izlase ar 4:1 pārspēja Saūda Arābijas vienaudžus, otrajā spēlē ar 5:3 uzvarēja Butānas jaunos futbolistus, bet trešajā grupas spēlē ar 7:0 sagrāva mājiniekus - Maldīvu jaunos kājbumbas meistarus, nopelnot ceļazīmi uz finālmaču. Finālspēlē, kurā tikās pirmās un otrās vietas ieguvēji, mūsu jaunatnes izlase ar 6:0 nekādas cerības neatstāja Butānas jauniešiem, tādējādi triumfējot šajā turnīrā.

Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    07.08.2019
TWITTER
Iecavas novads
13 dec
Izsole notiks 2020.gada 16.janvārī plkst.10.00 Iecavas novada domes lielajā zālē 5. stāvā. Izsoles sākumcena 17600,… https://t.co/G3ZBSoz14Y