Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Volejbola cienītāji «plēsās» smilšu laukumos

20.08.2019 0

Īstenojot Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu «Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Iecavas novadā», piektdienas, 16. augusta, vakarā aktīvās atpūtas zonā «Dambis» tika aizvadītas Iecavas novada sacensības pludmales volejbolā.

Volejbola cienītāji «plēsās» smilšu laukumos
FOTO: no Iecavas Jauniešu centra albuma

Sacensības notika apvienotā OPEN grupā, kurā komandu sastāvā varēja pieteikt gan vīriešu, gan sieviešu, gan jauktas komandas. Sacensībām tika pieteiktas sešas komandas - četras vīriešu un divas jauktas.

Spēles noritēja divos laukumos pēc pludmales volejbola noteikumiem, taču tika samazināts setu skaits, lai paspētu turnīru izspēlēt pirms tumsas iestāšanās.

Visas komandas savā starpā tikās apļa turnīrā, kopumā aizvadot 15 spēles. Noslēdzoties apļa turnīram, četras labākās komandas spraigās izslēgšanas spēlēs «sakārtoja» medaļnieku secību uz pjedestāla.

  1. vieta – Dezoksiribonukleīnskābe (Lauris Kuzņecovs, Andris Porietis)
  2. vieta – RLDS (Rolands Linejs, Dinārs Svikša)
  3. vieta – KESO (Rolands Sopko, Kevins Mors)

Ļoti atzīstamu konkurenci šai vīru kompānijai sastādīja jauktā komanda Kiberklumburklapekļi (Ritvars Priede, Anta Spangere), kas tikai pašā bronzas mača galotnē ar divu punktu deficītu piekāpās 3. vietas ieguvējiem.

Kamēr pludmales volejbola cienītāji «plēsās» smilšu laukumos, tikmēr līdzi atnākušajiem līdzjutējiem un vienkārši atpūtniekiem bija iespēja uzspēlēt spīdmintonu, frisbiju vai kādu dārza spēli.

Sakām paldies jaunietēm Annijai Lazdiņai, Loretai Osītei un Rebekai Ivanovai par čaklo palīdzību pasākuma veiksmīga ritējuma nodrošināšanā!

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/038 «Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Iecavas novadā» mērķis ir uzlabot vispārējās garīgās un fiziskās veselības stāvokli Iecavas novada iedzīvotājiem, kā arī uzlabot visu novada iedzīvotāju, bet jo īpaši bērnu, bezdarbnieku un citu sociāli neaizsargāto slāņu cilvēku, iespējas saņemt veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumus. Projekta realizācijas termiņš ir 2019. gada 31. decembris. Kopējās izmaksas - 111607,00 eiro, no tām 85% ir ESF finansējums un 15% - valsts budžeta finansējums.

Fotogalerija:
Ilze Usāne, Ivars Jurbergs
pasākuma organizatori
Lapas informācija atjaunota:    20.08.2019
TWITTER
Iecavas novads
26 feb
Lieliska iespēja paklausīties klavierspēli! 🎵 https://t.co/VVVxjWunDD