novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Izcīna ceļazīmi uz «Getto Basket» superfinālu

22.08.2019 0

Sestdien, 17. augustā, Iecavas stadionā norisinājās A7 tūre 3x3 basketbolā - Iecavas novada kausa noslēdzošais 4. posms. Sacensībās spēkiem mērojās 20 komandas, informē Voldemārs Pārums.

Labāko sniegumu no Iecavas komandām parādīja U-14 grupas vienība «Zelta bumba», kurai izdevās izcīnīt 1. vietu posmā un 2. vietu Iecavas novada kausa izcīņas kopvērtējumā. «Zelta bumbai» arī 1. vieta Bauskas posmā un 2. vieta Ķekavas posmā. Gūtie panākumi ļaus puišiem piedalīties arī «Ghetto Basket» superfinālā, kas 22. augustā norisināsies Rīgā.  Komandā «Zelta bumba» spēlē Gotfrīds Ansels Hofmanis, Aleksis Karpovs, Martins Caune, Ritvars Bole, Gatis Pērkons, Kristers Mors un Toms Pudža.

Iecavas posma kopvērtējumā:

3. vietu U-14 grupā izcīnīja komanda «Bruģis», kurā spēlēja Artūrs Zamarins, Ritvars Stančiks un Alekss Dumpis;

3. vietu U-12 grupā izcīnīja komanda «Ķieģelis», kurā spēlēja Adrians Jaunzems, Harijs Vītiņš, Rodrigo Nolbergs un Kristaps Vanags;

3. vietu vīriešu grupā izcīnīja komanda «Oksemarons 3000», kurā spēlēja Adrians Reinholds, Ralfs Andris Štauss, Eduards Geks un Emīls Šķeltiņš.

Lapas informācija atjaunota:    22.08.2019