Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Aizvadīts Visvalža Eglīša 6. piemiņas turnīrs basketbolā

28.08.2019 0

26. un 27. augustā Iecavas novada sporta skolas «Dartija» zālē norisinājās Visvalža Eglīša 6. piemiņas turnīrs basketbolā U-14 vecuma grupas jauniešiem (dzimuši 2006. gadā un jaunāki). Turnīrā piedalījās piecas komandas no Daugavpils, Līvāniem/Jēkabpils, Bauskas, Smiltenes un Iecavas.

Aizvadīts Visvalža Eglīša 6. piemiņas turnīrs basketbolā
FOTO: A. Kļaveniece

Pirmajā sacensību dienā starp spēlēm tika aizvadīts metienu konkurss.  Pa diviem pārstāvjiem no katras komandas piedalījās soda, divpunktu un trīspunktu metienu konkursos, un par uzvarētājiem kļuva tie sportisti, kuri minūtes laikā veica visvairāk precīzu metienu. Soda metienu konkursā vislabāk veicās Iecavas sporta skolas pārstāvim Kristeram Moram, divpunktu metienos - viņa komandas biedram Aleksim Karpovam, bet trīspunktu metienu konkursā - Daugavpils komandas pārstāvim Rimantam Vilcānam.

Itin visi komandu pārstāvji varēja piedalīties konkursā, kurā bumba grozā bija jāraida no laukuma centra. Pirmajam šo grūto uzdevumu izdevās izpildīt Ralfam Iesalniekam no Līvāniem, bet pēc vēl dažiem mēģinājumiem tas izdevās arī baušķeniekam Sandrim Rudzrogam un diviem Iecavas pārstāvjiem - Aleksim Karpovam un Danielam Reinholdam. Pēc katra trāpīgā metiena zālē atskanēja neviltotas atbalstītāju ovācijas. Visi četri sportisti sacentās finālā, kura laikā bumbu veiksmīgi ieraidīt grozā izdevās Ralfam Iesalniekam (blakus attēlā no labās) un Aleksim Karpovam.

Visi soda metienu konkursa uzvarētāji saņēma turnīra piemiņas veltes - dvieļus ar turnīra nosaukumu.   

Turnīra kopvērtējumā Iecavas sporta skolas «Dartija» komanda izcīnīja 3. vietu. Uz pjedestāla augstākajiem pakāpieniem kāpa divas 1. divīzijas komandas: Bauska, kas izcīnīja 2. vietu, un turnīra uzvarētāji - Līvānu/ Jēkabpils apvienotā komanda. 4. vietā ierindojās Daugavpils, bet 5. vietā - Smiltenes vienība.

Iecavnieku treneris Voldemārs Pārums informē, ka sacensību otrajā dienā sporta skolas «Dartija» komandai bija jāiztiek bez vairākiem pamatsastāva spēlētājiem, kas bija guvuši nelielas traumas. Komandā palika tikai divi 2006. g. dzimušie spēlētāji, bet pārējo komandas sastāvu veidoja gadu jaunāki spēlētāji, un tas atspoguļojies arī uz rezultātiem. «Bauskas un Līvānu/ Jēkabpils komandas ir spēcīgākas, taču, spēlējot optimālā sastāvā, varētu sniegt lielāku pretsparu,» komentē treneris.

Spēļu rezultāti:

IECAVA-SMILTENE 86:56 (Aleksis Karpovs 39, Gotfrīds Ansels Hofmanis 21);

IECAVA-DAUGAVPILS 88:58 (Aleksis Karpovs 50, Rainers Stančiks 19);

IECAVA-BAUSKA 23:80 (Rainers Stančiks 11);

IECAVA-LĪVĀNI/JĒKABPILS 31:72 (Aleksis Karpovs 11).

Komandas rezultatīvākā spēlētāja titulu turnīrā ieguva Aleksis Karpovs, bet vērtīgākā spēlētāja titulu - Rainers Stančiks. Voldemārs Pārums teic paldies laukuma tiesnešiem un galvenajam tiesnesim Vilnim Gailumam par turnīra raitu norisi.

Jau 6. un 7. septembrī sporta skolas «Dartija» U-13 vecuma grupas komanda ar treneri V. Pārumu dosies uz Smilteni, lai piedalītos basketbola turnīrā «Smiltenes rudens 2019». Vēlam veiksmi!   

Fotogalerija:
Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    28.08.2019
TWITTER
Iecavas novads
09 dec
Nodarbība būs noderīga cilvēkiem, kuri vēlas pilnveidot sevi un attiecības ar citiem cilvēkiem. Nodarbību vadīs per… https://t.co/t7ShWcQolf