Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Stadionā aizvadīta ''Sprinta diena''

19.09.2019 0

18. septembrī, spītējot nelabvēlīgiem laikapstākļiem, norisinājās Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas sacensības „Sprinta diena”. Iecavas novada stadionā sacentās U-12 un U-14 vecuma grupas vieglatlēti no Aizkraukles, Jelgavas, Vecumniekiem un Iecavas.

Stadionā aizvadīta ''Sprinta diena''
FOTO: Lienīte Ludriķe

U-12 meitenes

Emīlija Straumīte – 2.vieta 60 m (9,3 sek.), 1.vieta 60 m/barjeras (11,3 sek.)

Paula Pūķe – 2.vieta 60 m/barjeras (11,9 sek.)

Evelnīa Kviese-Ivanova – 3.vieta 60 m/barjera (12,1 sek.)

Keita Grība, Adriana Daniela Selušinska, Emīlija Straumīte, Gabriela Elena Velpa – 1.vieta 4 x 60 m stafetē (38,5 sek.), 3.vieta Mazajā zviedru stafetē (3 min. 36,0 sek.)

Dārta Miezere, Loreta Lote Šķeltiņa, Paula Pūķe, Evelīna Kviese-Ivanova – 2.vieta 4 x 60 m stafetē (38,6 sek.), 1.vieta Mazajā zviedru stafetē (3 min. 22,9 sek.)

 

U-12 zēni

Erlends Strautmanis – 1.vieta 200 m (31,8 sek.), 3.vieta 60 m/barjeras (10,8 sek.)

Kārlis Daniels Lazda – 1.vieta 60 m/barjeras (10,3 sek.)

Kristiāns Štībelis – 2.vieta 60 m/barjeras (10,7 sek.)

Kārlis Daniels Lazda, Erlends Strautmanis, Kristiāns Štībelis, Markuss Kadiķis – 1.vieta 4 x 60 m stafetē (36,6 sek.), 1.vieta Mazajā zviedru stafetē (3 min. 05,3 sek.)

Ēriks Eduards Lazda, Oskars Bajārs, Daniils Artemjevs, Markuss Trībers – 3.vieta 4 x 60 m stafetē (39,3 sek.)

Ēriks Eduards Lazda, Markuss Jānis Pavilons, Daniils Artemjevs, Markuss Trībers – 2.vieta Mazajā zviedru stafetē (3 min. 34,1 sek.)

Rodrigo Lapiņš, Rodrigo Pavilons, Aksels Ķuzis, Haralds Raginskis - 3.vieta Mazajā zviedru stafetē (3 min. 47,8 sek.)

 

U-14 meitenes

Karīna Beta – 2.vieta 60 m (8,5 sek.)

Žanete Sinkovska – 3.vieta 60 m (8,6 sek.)

Ance Anete Berkmane – 3.vieta 60 m/barjeras (12,1 sek.)

Žanete Sinkovska, Karīna Beta, Keita Zariņa, Patrīcija Brazauska – 1.vieta 4 x 60 m stafetē (34,7 sek.), 2.vieta Mazajā zviedru stafetē (2 min. 57,8 sek.)

Ance Anete Berkmane, Sāra Lagzdiņa, Vendija Osemļjaka, Keita Birziņa – 3.vieta 4 x 60 m stafetē (37,8 sek.)

 

U-14 zēni

Kristers Strautmanis – 3.vieta 60 m (8,7 sek.), 3.vieta 200 m (31,2 sek.)

Lienīte Ludriķe
Lapas informācija atjaunota:    19.09.2019
TWITTER
Iecavas novads
12 okt
‼️ Nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ, starptautiskās olu dienas pasākums Iecavas estrādē ir atcelts. Apceļošanas akcijas… https://t.co/Dt1TftuRFp