Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Ķīnieši mācīs galda tenisa gudrības

20.09.2019 0

No 19. septembra trīs mēnešus Rīgā un Salaspilī notiks galda tenisa treniņi, kurus vadīs treneri no Ķīnas (Shandong Foreign Trade Vocational College).

 

Ķīnieši mācīs galda tenisa gudrības
FOTO: no I.Jozepsones albuma

18. septembrī Rīgā, Ķīnas Kultūras centrā, norisinājās sadarbības atklāšanas svinīgais pasākums, kurā piedalījās LOK prezidents Aldonis Vrubļevskis un Ķīnas vēstniecības Latvijā tirdzniecības padomnieks Mr.SHEN Xiaokai. Ceremonijas laikā bija iespēja redzēt arī Lion Dancing demonstrējumu un baudīt Ķīnas nacionālos ēdienus.

Svinīgajā pasākumā piedalījās Iecavas novada sporta skolas „Dartija” galda tenisiste Rēzija Meļķe, kura ne tikai pati vēroja Ķīnas treneru paraugdemonstrējumus, bet arī pati pamēģināt spēli pret tik augsta ranga profesionāļiem.

Uz Ķīnas treneru vadītajām nodarbībām dosies arī Iecavas novada sporta skolas „Dartija” galda tenisa nodaļas labākie audzēkņi. Treneris Egmonts Cildermanis ir gandarīts par šādu iespēju. Neskaitāmus gadus Ķīnas galda tenisisti ir Nr. 1 pasaulē, tādēļ, trenējoties šādu pasaules ranga speciālistu vadībā, jaunie Iecavas galda tenisisti gūs milzu pieredzi un iemaņas.

Lienīte Ludriķe
Lapas informācija atjaunota:    20.09.2019
TWITTER
Iecavas novads
12 okt
‼️ Nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ, starptautiskās olu dienas pasākums Iecavas estrādē ir atcelts. Apceļošanas akcijas… https://t.co/Dt1TftuRFp