novads
Seko: twitter facebook rss instagram

«Dartijas» basketbolisti no Salaspils atgriežas ar zaudējumu

11.10.2019 0

Lai arī Iecavas basketbolisti spēles trešajā ceturtdaļā vienu brīdi atradās vadībā ar desmit punktiem, BK «Dartija» 8. oktobrī izbraukumā atzina «Salaspils SS» komandas pārākumu ar 77:80, piedzīvojot pirmo zaudējumu Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas čempionātā.

Spēlē pret salaspiliešiem «Dartijas» galvenais treneris sākuma sastāvā sūtīja Gundaru Bričku, Nauri Bikovu, Aldi Beitiņu, Gunti Banderu un Tomu Ziemeli. Abas komandas maču iesāka apņēmīgi, un laukumā ritēja rezultatīva, bet līdzīga spēkošanās.

Pirmo ceturksni mājiniekiem izdevās noslēgt sev par labu ar 28:24. Otrajā ceturtdaļā abām vienībām produktivitāte krasi samazinājās, taču «Dartija» trīs punktus atspēlēja un, ejot atpūtā, rezultāts uz tablo vēstīja 43:42 par labu «Salaspils SS».

Trešās ceturtdaļas vidū, pateicoties teicamai darbībai aizsardzībā, Iecavas basketbolisti ieguva desmit punktu pārsvaru 65:55, taču ceturtdaļu izdevās noslēgt ar 65:59. Savukārt pamatlaika pēdējā ceturtdaļā svaru kausi sāka svērties par labu mājiniekiem, kas ceturtdaļas vidū izlīdzināja rezultātu un pārņēma vadību. BK «Dartija» spēlētājiem tā arī neizdevās sasmelt izlieto ūdeni, un tika piedzīvots zaudējums ar 77:80.

«Dartijas» sastāvā G. Brička sakrāja 23 punktus un izcīnīja deviņas atlecošās bumbas. T. Ziemelis palīdzēja komandai, gūstot 13 punktus un izcīnot sešas bumbas zem groziem, bet N. Bikova kontā 11 punkti un četras rezultatīvas piespēles. Iecavniekiem joprojām nevarēja palīdzēt Jānis Eiduks, kā arī šoreiz mačā nepiedalījās Gatis Justovičs.

«Salaspils SS» - BK «Dartija» 77:80 (28:24, 15:18, 16:23, 21:12)

«Dartija»: G.Brička 23 p. + 9 ab, T.Ziemelis 13 p. + 6 ab, N.Bikovs 11 p. + 4 rp, E.Kauķis 9 p. + 6a ab, N.Kļaviņš 8 p., J.Tiltiņš 7 p., G.Banders 4p. + 7 ab, R.Bicons 2 p. + 6 ab, A.Beitiņš, K.Niedra.

Jānis Tiltiņš
Lapas informācija atjaunota:    11.10.2019
TWITTER
Iecavas novads
15 nov
Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” finālā iekļuvis arī Iecavas novads! 🤩 https://t.co/OnwJE92LJz https://t.co/UexRpKaPc5