novads
Seko: twitter facebook rss instagram

«Dartijas» basketbolisti sakauj jelgavniekus

21.10.2019 0

16. oktobrī graujošu uzvaru savā laukumā Latvijas Basketbola līgas 3.  divīzijas čempionātā izcīnījuši basketbola kluba «Dartija» basketbolisti.

Iecavnieki regulārā čempionāta spēlē ar 106:61 apspēlēja «Jelgava/BJSS» un izcīnīja otro uzvaru šosezon. Lielākais uzvaras kaldinātājs ar 32 gūtajiem punktiem bija Jānis Eiduks.

Galvenā trenera Voldemāra Pāruma vadītā komanda pirmo reizi šajā sezonā bija pulcējusi optimālo sastāvu, un tas atspoguļojās laukumā jau no pirmajām spēles minūtēm, kad iecavnieki ātri pārņēma vadību. Pirmā ceturtdaļa mājiniekiem izdevās īpaši rezultatīva, gūstot 30 punktus un viesiem ļaujot tikt pie 15.

Otrs spēles nogrieznis «Dartijas» spēlētājiem padevās vēl rezultatīvāk, un, ejot atpūtā pēc puslaika, mājinieki atradās vadībā ar 63:31.

Lai arī trešajā ceturtdaļā jelgavnieki spēja atspēlēt trīs punktus, tomēr pamatlaika pēdējā ceturtdaļā Iecavas basketbolisti atkal ieslēdza maksimālos apgriezienus, uzvarot ceturtdaļā ar 25:9 un visā spēlē ar 106:61.

Jānis Eiduks 26 minūtēs sakrāja 32 punktus, realizējot četrus no astoņiem tālmetieniem. Gundars Brička izcēlās ar 25 punktu guvumu, bet Toms Ziemelis tika pie 19 punktiem. Savukārt Gatis Justovičs protokolā atzīmējās ar 11 punktiem, 13 atlecošajām bumbām, deviņām rezultatīvām piespēlēm un trīs pārtvertām bumbām.

BK «Dartija» nākamo spēli aizvadīs otrdien, 22. oktobrī, kad izbraukumā tiksies ar «Rīga/Pārdaugava» basketbolistiem, bet nākamā mājas spēle iecavniekiem paredzēta trešdien, 30. oktobrī sporta skolā «Dartija», kad būs jāuzņem BJBS «Rīga».

«Dartijas» komanda pēc trīs aizvadītām spēlēm LBL-3 Rietumu grupā ar divām uzvarām un vienu zaudējumu ieņem 5. vietu.

BK «Dartija» - «Jelgava/BJSS» 106:61 (30:15, 33:16, 18:21, 25:9)

15 nov
Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” finālā iekļuvis arī Iecavas novads! 🤩 https://t.co/OnwJE92LJz https://t.co/UexRpKaPc5