Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Dacei Vizulei pasniegts Atzinības raksts

15.11.2019 0

13. novembrī Iecavas vidusskolas sporta skolotāja un sporta skolas «Dartija» vieglatlētikas trenere Dace Vizule saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā sporta izglītības jomā.

Dacei Vizulei pasniegts Atzinības raksts
FOTO: Anta Kļaveniece

Apbalvojumu trenerei pasniedza vidusskolas direktore Agra Zaķe un sporta skolas direktore Baiba Gāga. Abas veltīja uzslavas Daces Vizules izcilajām un pat fanātiskajām darba spējām, pedagoga un psihologa prasmēm, jo Dace nenogurstoši velta sevi darbam, prot saskatīt sportistos viņu dotības un vajadzīgajā brīdī uzmundrināt.

Tāpat godalgas saņēmēja aktīvi iesaistās dažādu sacensību organizēšanā un tiesāšanā. Ar savu nesavtīgo attieksmi pret sportu un pienākumiem Dace Vizule ir labs piemērs jaunajai paaudzei.

Ar ļoti labiem rezultātiem D. Vizules trenētie vieglatlēti šī gada vasarā startēja Latvijas Jaunatnes olimpiādē, nopelnot gan vairākas godalgas, gan iekļūstot olimpiskajā sešniekā. Pašlaik septiņi audzēkņi - Rihards Pūķis, Amanda Gromova, Paula Kaupe, Gvido Miezers, Sandis Šaškovs, Lianda Žvirble un Adriana Krūzmane - ir Latvijas izlases kandidāti. 

Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    15.11.2019
TWITTER
Iecavas novads
09 jūl
❗️Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Iecavas novada pašvaldības administrācijas 1. stāvā b… https://t.co/z0d6ntLeGn