Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Telpās sacentās U-10 un U-16 grupas vieglatlēti

21.11.2019 0

20. novembrī Iecavas novada sporta skolā „Dartija” norisinājās vieglatlētikas sacensību 1. posms U-10 un U-16 vecuma grupai.

Telpās sacentās U-10 un U-16 grupas vieglatlēti
FOTO: Lienīte Ludriķe

Rezultāti U-10

Meitenes

Zēni

Disciplīna: 30 m

Izcīnītā vieta

Vārds, uzvārds

Rezultāts

Izcīnītā vieta

Vārds, uzvārds

Rezultāts

1.

Amanda Rozentāle

5,47 sek.

1.

Eduards Šusts

5,56 sek.

2.

Megija Mora

6,06 sek.

2.

Raivo Purviņš

5,60 sek.

3.

Laura Šuherte

6,25 sek.

3.

Alekss Skvorcovs

5,60 sek.

Disciplīna: 30 m/barjeras

1.

Amanda Rozentāle

6,87 sek.

1.

Alekss Skvorcovs

7,25 sek.

2.

Megija Mora

7,56 sek.

2.

Adrians Štrauss

7,31 sek.

3.

Laura Šuherte

8,43 sek.

3.

Raivo Purviņš

7,35 sek.

Disciplīna: augstlēkšana

1.

Amanda Rozentāle

0,90 m

1.

Olivers Smeilis

0,90 m

2.

Laura Šuherte

0,85 m

2.

Eduards Šusts

0,90 m

3.

Ance Ziemele

0,80 m

3.

Klāvs Mediņš

0,90 m

Disciplīna: pildbumbas mešana

1.

Megija Mora

7,16 m

1.

Eduards Šusts

8,75 m

2.

Amanda Rozentāle

6,55 m

2.

Adrians Štrauss

7,83 m

3.

Laura Šuherte

5,83 m

3.

Alekss Skvorcovs

7,20 m

Disciplīna: 4 apļu skrējiens

1.

Amanda Rozentāle

1 min. 21,3 sek.

1.

Alekss Skvorcovs

1 min. 23,3 sek.

2.

Ance Ziemele

1 min. 30,2 sek.

2.

Eduards Šusts

1 min. 24,1 sek.

3.

Megija Mora

1 min. 37,9 sek.

3.

Adrians Štrauss

1 min. 26,5 sek.

1.POSMA KOPVĒRTĒJUMS

1.

Amanda Rozentāle

6 punkti

1.

Eduards Šusts

10 punkti

2.

Megija Mora

13 punkti

2.

Alekss Skvorcovs

13 punkti

3.

Laura Šuherte

15 punkti

3.

Adrians Štrauss

17 punkti

 

 

Rezultāti U-16

Meitenes

Zēni

Disciplīna: 30 m

Izcīnītā vieta

Vārds, uzvārds

Rezultāts

Izcīnītā vieta

Vārds, uzvārds

Rezultāts

1.

Adriana Krūzmane

4,56 sek.

1.

Rihards Pūķis

4,28 sek.

2.

Lianda Žvirble

4,65 sek.

2.

Mairis Urķis

4,91 sek.

3.

Patrīcija Brazauska

4,81 sek.

3.

Emīls Stradiņš

5,44 sek.

Disciplīna: 30 m/barjeras

1.

Adriana Krūzmane

5,14 sek.

1.

Rihards Pūķis

4,84 sek.

2.

Lianda Žvirble

5,34 sek.

2.

Mairis Urķis

6,59 sek.

3.

Karīna Berkmane

6,19 sek.

3.

-

 

 

Disciplīna: lēciens augstumā

1.

Keita Birziņa

47 cm

1.

Rihards Pūķis

72 cm

2.

Adriana Krūzmane

46 cm

2.

Daniels Strautmanis

55 cm

3.

Karīna Beta

45 cm

3.

Mairis Urķis

45 cm

Disciplīna: pildbumbas mešana uz priekšu un atpakaļ (rezultātu summa)

1.

Lianda Žvirble

20,52 m

1.

Rihards Pūķis

23,63 m

2.

Karīna Berkmane

18,96m

2.

Daniels Strautmanis

19,55 m

3.

Karīna Beta

18,38 m

3.

Mairis Urķis

13,29 m

Disciplīna: lodes grūšana (meitenēm 3 kg, zēniem 4 kg)

1.

Karīna Berkmane

7,47 m

1.

Daniels Strautmanis

9,96 m

2.

Adriana Krūzmane

7,45 m

2.

Rihards Pūķis

9,32 m

3.

Lianda Žvirble

7,14 m

3.

Mairis Urķis

6,41 m

Disciplīna: Beep tests (Eurofit)

1.

Adriana Krūzmane

16,45 min.

1.

Mairis Urķis

14,40 min.

2.

Lianda Žvirble

15,40 min.

2.

Rihards Pūķis

13,25 min.

3.

PatrīcijaBrazauska

15,00 min.

3.

Daniels Strautmanis

9,57 min.

1.POSMA KOPVĒRTĒJUMS

1.

Adriana Krūzmane

12 punkti

1.

Rihards Pūķis

8 punkti

2.

Lianda Žvirble

15,5 punkti

2.

Mairis Urķis

14 punkti

3.

Karīna Beta

22 punkti

3.

Daniels Strautmanis

16 punkti

Lienīte Ludriķe
sporta skolas lietvede
Lapas informācija atjaunota:    21.11.2019
TWITTER
Iecavas novads
06 dec
Ceturtdien, 5. decembrī, Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks sveica Reģionālās pašvaldības policijas… https://t.co/sDGznxjZMV