novads
Seko: twitter facebook instagram

BK «Dartija» sakauj vāji spēlējošos jūrmalniekus

05.12.2019 0

Septīto uzvaru izcīnījis basketbola klubs «Dartija», kas 4. decembrī Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 97:70 sakāva Rietumu zonas vājāko vienību «Jūrmala/JSS». Raženākie punktu guvēji iecavniekiem bija Gundars Brička un Jānis Eiduks.

Iecavas kluba galvenais treneris Voldemārs Pārums plaši variēja sastāvu, dodot iespēju tikt pie vārda visiem spēlei pieteiktajiem basketbolistiem. «Dartijas» basketbolisti uzvarēja visās četrās ceturtdaļās un bez lielas piepūles visā spēlē ar 97:70.

Iecavnieku līderis Gundars Brička 24 minūtēs sakrāja 23 punktus un 14 atlēkušās bumbas. Jānis Eiduks izcēlās ar 23 punktu guvumu un astoņām bumbām zem groziem, savukārt Jānis Tiltiņš realizēja piecus tālmetienus, gūstot 15 punktus.

«Dartijas» ilggadējais saspēles vadītājs Gatis Justovičs sakrāja lielāko efektivitātes koeficientu komandā – 34, kā arī atdeva 14 rezultatīvas piespēles un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas. Jāatzīmē, ka Nauris Bikovs pamanījās sakrāt septiņas pārtvertas bumbas.

BK «Dartija» ar septiņām uzvarām un trīs zaudējumiem LBL-3 Rietumu zonā ieņem 4. vietu un nākamo spēli aizvadīs izbraukumā pret līdz šim nezaudējušo «East Ball» no Rīgas. Spēle paredzēta 12. decembrī Rīgā, bet pēdējā mājas spēle šajā gadā plānota 18. decembrī pret «Rīgu/Pārdaugavu». 2019. gada pēdējo maču iecavnieki aizvadīs izbraukumā 20. decembrī.

BK «Dartija» - «Jūrmala/JSS» 97:70 22:15, 25:11, 27:22, 23:22)