novads
Seko: twitter facebook instagram

Vieglatlēti startē Liepājā un Valgā

13.01.2020 0

10. janvārī Liepājā norisinājās vieglatlētikas sacensību „Sportland kauss” 1. posms, kurā piedalījās arī Iecavas novada sporta skolas «Dartija» pārstāvji.

U-16 vecuma grupā Katrīna Klāsupa izcīnīja 2. vietu lodes grūšanā (10,61 m), bet Rihards Pūķis izcīnīja 2. vietu tāllēkšanā (5,91 m) un 6. vietu 60 m barjerskrējienā (9,23 sek.)

Sieviešu konkurencē Amanda Hilda Gromova ierindojās 3. vietā 200 m skrējienā (25,96 sek.).

12. janvārī Gvido Miezers startēja starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās «Valga-Valmiera 2020». Gvido izcīnīja 1. vietu 300 m (38,89 sek.) un 3. vietu 60 m barjerskrējienā (8,75 sek.).